Grozā 0 preces

Tipši pieaudzēšanai

Kārtot pēc: Cenas | Nosaukuma
Tipši Nature, 500gb.
Tipši Nature, 500gb.
Tipši Nature, 500gb. Tipši pieaudzēšanai
Parocīgajā 500 tipšu iepkojumā redzamajiem tipšiem ir iegriezums, tāpēc tos var viegli pielāgot dabiskajam nagam. Šāds tipša galiņš ir lieliski piemērots normālam arkveida nagam. Augstas kvalitātes apstrādes dēļ tipši ir grūti salaužami un ar tiem ir patīkami strādāt. Krāsa: ziloņkaula Daudzums: 500..
€ 18.90
Skatīt vairāk
Tip blender, 14ml Iesakām
Tip blender, 14ml
Tip blender, 14ml Tipšu šķidinātajs
Tip blender ir šķidrums, kas palīdz ļoti ātri un efektīvi novīlēt pārēju no plastmasas tipša līdz dabīgam nagam. Paredzēts nagu pieaudzēšanai uz tipšiem. Rāžots: Vācija Kā lietot? 1. Sagatavo nagu kā parasti 2. Pielīmē plastmasas tipsi 3. Nogriez vēlāmo garumu 4. Nobafo t..
€ 4.50
Skatīt vairāk
Tipšu līme
Tipšu līme, 8ml
Tipšu līme, 8ml Līme bez HQ
Zemas viskozitātes, caurspīdīga superlīme, kas paredzēta ātrai plastmasas tipšu pielīmēšanai. Tūlītēja iedarbība.  *HQ ir stabilizators, kuru izmanto kosmētikas rūpniecībā. Jebkurā produktā šīs vielas koncentrācija nedrīkst pārsniegt 200 ppm. Emmi-Nail līme bez HQ satur cit..
€ 2.90
Skatīt vairāk
Tipši akrigēlam
Popits, 120 gb.
Popits, 120 gb. Tipši akrigēlam
Nagu pieaudzēšana nekad nav bijusi tik vienkārša un ātra kā ar jaunajiem Emmi-Nail popitiem. Jaunais Emmi-Nail komplekts ir piemērots gan jaunajai akrilgēla sistēmai, gan akrila modelēšanai. Tipšu formas dēļ C-izliekums jūsu nagiem būs p..
€ 12.90
Skatīt vairāk
Tipši
Tipši Natur, 250 gb.
Tipši Natur, 250 gb. Tipši pieaudzēšanai
Parocīgajā 250 tipšu iepkojumā redzamajiem tipšiem ir iegriezums, tāpēc tos var viegli pielāgot dabiskajam nagam. Šis gals ir lieliski piemērots normālam arkveida nagam. Augstas kvalitātes apstrādes dēļ tipši ir grūti salaužami un ar tiem ir patīkami strādāt. Krāsa: ziloņkaula Daudzums: 250 gb. Izce..
€ 12.90
Skatīt vairāk