Grozā 0 preces

Veikals

Kategorijas

Roku kopšanas līdzeklis, 500ml

€ 4.80
Hand Care

Roku kopšanas līdzeklis . 

Kopj un saudzē. Produkta sastāvā ir roku ādu mīkstinošas un mitrinošas vielas. Līdzeklis satur etanolu, kas nodrošina antibakteriālās īpašības. 

Lietošana : Nelielu daudumu līdzekļa uzklāj uz rokām un iemasē. Ļauj alkoholam iztvaikot. Lietojamā deva: 1-3g. Lietošanas biežums pēc nepieciešamības . 

Sastāvs : Alkohols (70%), ūdens, glicerīns, Aloe lapu ekstrakts. 

Brīdinājumi : Ļoti viegli uzliesmojošs šķidrums un tvaiki . Sargāt no karstuma , karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas uguns un citiem aizdegšanās avotiem . Nesmēķēt. Sargat no bērniem . Nepieļaut nokļūšanu acīs . SASKARĒ AR ACĪM : Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārsī izdarīt. Turpināt skolot. 

Uzglabāšana :  Glabat slēgtā iepakojumā pie temperatūras no 5C līdz 25C. 

Tilpums : 500ml

Ražotājs :  Strauts Pharmaceuticals Ltd.  EU 

Produkta kods: 25002
Skaits
Atainojiet, nav izveidota neviena atsauksme!

Jūs nesen skatijāties

Saistītie produkti

Putekļu nosūcējs manikīram
Emmi-Power G5
Emmi-Power G5 Putekļu nosūcējs
Profesionāls, jaudīgs un tajā pašā laikā ļoti kluss manikīra putekļu nosūcējs Emmi-Power G5. Pateicoties ekstrakcijas sistēmai, pat vissīkākās putekļu daļiņas nonāk smalkajā putekļu filtrā nevis uz galda. Putekļu nosūcēja filtru ir iespējams viegli izņemt un iztukšot pēc katra klienta...
€ 89.90
Skatīt vairāk
Eļļa kutikulai Jaunums
Eļļa kutikulai, 15ml
Eļļa kutikulai, 15ml
Smaržīgās nagu eļļas rūpējas par jūsu ādu un padara to elastīgu. Eļļas pudelītē ir  speciālā pipete, kas nodrošina optimālu higiēnu, uzklājot eļļu. Ar pipeti jūs uzņemat tikai tik daudz eļļas, cik jums ir nepieciešams. Minimāla saskarsme ar ādu. Pateicoties eļļas A, C, H..
€ 5.50
Skatīt vairāk
Cat Eye Magnet, Design 1
Cat Eye Magnet, Design 1
Cat Eye Magnet, Design 1 Magnets kaķa acs efektam
Magnets kaķa acs efekta radīšanai. Katram magnetam ir savs individuālais raksts. Magnets lietojams kopā ar mūsu Cat Eye UV gēliem. Solis pa solim: 1. Sagatavo nagu kā parasti. 2. Uzliec Cat Eye gēlu kā krāsaino gēlu. 3. Paturi magnētu virs naga piecas sekundes. 4. Izžāvē nagu UV vai LED lampā..
€ 1.95
Skatīt vairāk