Grozā 0 preces

Veikals

Kategorijas

Roku dezinfekcijas līdzeklis, 8ml

€ 0.99
Izsmidzināms roku dezinfekcijas līdzeklis

Izsmidzināms roku dezinfekcijas līdzeklis ar citronu aromātu. Izsmalcināts iepakojums ļauj  paņemt to līdzi jebkur un neliela izmēra iepakojums lieliski iederēsies jebkurā sievišu somiņā.

Lietošana: Nelielu daudumu līdzekļa uzsmidzināt uz rokām un iemasē. Ļauj alkoholam iztvaikot. Lietojamā deva: 1-3g. Lietošanas biežums pēc nepieciešamības . 

Brīdinājumi: Ļoti viegli uzliesmojošs šķidrums un tvaiki . Sargāt no karstuma , karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas uguns un citiem aizdegšanās avotiem . Nesmēķēt. Sargat no bērniem . Nepieļaut nokļūšanu acīs . SASKARĒ AR ACĪM : Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārsī izdarīt. Turpināt skalot. 

Uzglabāšana :  Glabat slēgtā iepakojumā pie temperatūras no 50 C līdz 250 C. 

Tilpums: 8 ml

Ražotājs: Vācija

Produkta kods: 20191
Atainojiet, nav izveidota neviena atsauksme!

Jūs nesen skatijāties

Saistītie produkti

Metāla birstīte manikīra frēzes tīrīšanai
Metāla birstīte
Metāla birstīte
Tīrīšanas ota jeb metāla birstīte. Sastāv no misiņa stieples. Paredzēta, lai notīrītu elektriskās frēzes uzgaļus pirms un pēc dezinfekcijas.
€ 5.90
Skatīt vairāk
Keramiskais uzgalis Jaunums
Uzgalis manikīra frēzei, keramiskais
Uzgalis manikīra frēzei, keramiskais Gēla/gēllakas noņemšanai
Augstas kvalitātes keramiskais uzgalis. Ideāli piemērots iesācējiem un profesionāliem manikīra meistariem. Perfekta siltuma izkliedētājs. Piemērots gēllakas un gēla noņemšanai. Derēs frēžu rokturiem ar atvēruma diametra izmēru 2.25mm Sastāvs: augstākās kvalitātes Keramika ar lielu nodilumiztu..
€ 27.90
Skatīt vairāk
Nagu vīle
Nagu vīle, 100/180
Nagu vīle, 100/180 Long Life
Jaunākā Emmi-Nail Long Life vīles versija: Vīles sastāvā esošais kalcija un cinka savienojums pagarina kalpošanas laiku un vienlaikus samazina karstuma veidošanos apstrādes laikā. Neskatoties uz ārkārtīgu nodilumu, klients neizjūt diskomfortu un karstuma veicināšanu. Prie..
€ 2.35
Skatīt vairāk