Grozā 0 preces

Veikals

Prep&Prime, 15 ml

€ 12.90
Praimeris un attaukotājs

JAUNA FORMULA!

Šķidrums dabīgā naga attaukošanai un sagatavošanai pirms jebkura mākslīgā materiāla uzklāšanas. Sava veida grunts kārta pirms jebkuras bāzes uzklāšanas. Prep&Prime sastāvā ir gan attaukotāja, gan praimera īpašības,kas nodrošina  labāku makslīgā materiāla saķeri ar dabīgo nagu. Īpaši piemērots klientēm ar jebkura tipa ādu un ļoti problemātiskiem nagiem, kur tiek novērotas jebkura materiāla atslāņošanas pazīmes. Sader kopā ar jebkuru sistēmu.

Tilpums: 15 ml

Izcelsmes valsts: Vācija

Produkta kods: 96523
Skaits
Pieteikties līzingam
  1. Laura
    1.Marts, 2022

    Labs produkts! Veido ideālu saķeri. Izmantoju kopā ar S2 bāzi.

  2. Linda
    9.Augusts, 2021

    Ļoti patika kombinācijā ar S2 bāzi. Paldies, meitenēm par super konsultāciju un padomiem lietošanā

Jūs nesen skatijāties

Saistītie produkti

Vienfāzes modelēšanas gēls, 30 ml
Vienfāzes modelēšanas gēls, 30 ml
Vienfāzes modelēšanas gēls, 30 ml Generation Red
Vienfāzes, caurspīdīgais modelēšanas gēls vidējās konsistences. Šīs gēls ir 3 in 1, ko var izmantot gruntēšanai, modelēšanai un kā topa parklājumu. Vienfāzes modelēšanas gēls no Generation Red ir pašizlīdzinošs, nesatur skābi un nerada kabatas. Īpaši labi piemērots klientiem ar problemātiskiem nagie..
€ 34.90
Skatīt vairāk
Franču gēls X-tra White, 15 ml
Franču gēls X-tra White, 15 ml
Franču gēls X-tra White, 15 ml Futureline
Vidējās viskozitātes sniega baltais gēls franču dizainam. Šīs ekskluzīvais baltais tonis ir augsti pigmentēts un izcels jūsu manikīru. Polimerizācijas laiks: UV: 120 sek., LED: 60 sek. Padoms: Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi LED gēli optimāli sacietē pie 410 nanometriem. Mēs iesakām izmantot Emmi..
€ 19.90
Skatīt vairāk
Kamuflāžas gēls Rose, 5 ml
Kamuflāžas gēls Rose 5/50 ml
Kamuflāžas gēls Rose 5/50 ml High Speed
Tumši rozā augstas viskozitātes un augsti pigmentēts kamuflāžas gēls, kā sastāvā ir mikroskopiskās stikla šķiedras ir īpaši stingrs un labi piemērots gariem vai problemātiskiem nagiem. Šīs kamuflāžas gēls var tikt izmantots gan kā naga plātnes vizuālai pagarināšanai, gan kā modelējošā kārta. Problem..
€ 6.90
Skatīt vairāk