Grozā 0 preces

Veikals

Pienaini balts modelēšanas gēls 15ml

€ 14.90
Modelēšanas gēls

Pienaini balts vidējās viskozitātes un augsti pigmentēts modelēšanas gēls, kas var tikt izmantots arī franču dizaina modelēšanai. Šīs pienaini balts gēls var tikt izmantots gan kā naga plātnes vizuālai pagarināšanai, gan kā modelējošā kārta. Problemātiskiem nagiem mēs iesākam palielināt poliremizācijas laiku.

Poliremizācijas laiks:

 • Naga plātnes vizuālai pagarināšanai UV: 30 sek., LED: 60 sek.
 • Modelējošā kārta UV: 60 sek., LED: 30 sek.

Padoms: Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi LED gēli optimāli sacietē pie 410 nanometriem. Mēs iesakām izmantot Emmi-Nail LED ierīces.

* Pieejami tilpumi: 15ml

Ražots: Vācijā

 


High Speed sērijas apraksts

Ja jūs nevēlaties tērēt daudz laika modelēšanai, tad jūs noteikti varat paļauties uz mūsu LED gēliem. Polimerizācijas laiki šeit ir īpaši īsi. 410 nanometru LED ierīcēs gēla sacietēšana aizņiem apmēram 30 sekundes. UV ierīcēs sacietēšanas laiks ir no 60 līdz 120 sekundēm. Ja modelēšana ir jāveic ātri, šie bezskābes gēli ir lieliska alternatīva klasiskajiem UV gēliem.

LED High Speed gēli ir pieejami kā vienfāzes un trīsfāzes gēli, tāpēc tos var izmantot gruntēšanai, modelēšanai un finiša parklājumam. Ātri žūstošie LED gēli ir paredzēti galvenokārt profesionālai izmantošanai. Izvēlies High Speed sēriju un ietaupi laiku un naudu.

 • 10 dažādi gēli, kas ir pielagoti tieši jūsu vajadzībām
 • Sacietēšanas laiks LED ierīcēs: 30 sekundes, UV ierīcēs: 60-120 sekundes
 • Nesatur skābi
 • 3- un 1- fāžu sistēmas
 • Kamuflāžas gēli ar stikla šķiedru
Produkta kods: 98699
 1. Zanda
  25.Augusts, 2022

  Dievinu šo gēlu un pienaini dizaini sanāk ideāli

Jūs nesen skatijāties

Saistītie produkti

Tops
Tops folijai, 12 ml
Tops folijai, 12 ml Tops
Vidējās viskozitātes, caurspīdīgs folijas tops. Ar šo topa palīdzību ir ļoti vienkārši uzlikt foliju vai slaideri uz visa naga. Turklāt nesāšanas laikā tas nonoiet nost un nenobružājas. Lietošana: Uzklājiet Folijas topu uz jau izveidota naga. Ielieciet lampā UV/LED : 120 sek. Piespiediet folijas mat..
€ 9.90
Skatīt vairāk
Tipši akrigēlam
Popits, 120 gb.
Popits, 120 gb. Tipši akrigēlam
Nagu pieaudzēšana nekad nav bijusi tik vienkārša un ātra kā ar jaunajiem Emmi-Nail popitiem. Jaunais Emmi-Nail komplekts ir piemērots gan jaunajai akrilgēla sistēmai, gan akrila modelēšanai. Tipšu formas dēļ C-izliekums jūsu nagiem būs p..
€ 12.90
Skatīt vairāk
Kaučuka bāze gēllakai
Kaučuka bāze Kamuflāžas, 15 ml
Kaučuka bāze Kamuflāžas, 15 ml Bāze
JAUNA FORMULA! VIEGLI NOŅĒMAMA BĀZE! Vidējās viskozitātes, kamuflāžas - pienaini baltās krāsas kaučuka bāze ir elastīga un labāk noturīga nekā klasiskā gēllakas bāze. Ar šo bāzi ir iespējams ne tikai izlīdzināt naga plātni, bet arī pieaudzēt vai salabot nagu. Var lietot ar jebkuras firmas gēllakām. ..
€ 16.90
Skatīt vairāk