Grozā 0 preces

Veikals

Kategorijas

Modelēšanas gēls caurspīdīgs, 50ml

€ 44.90
Generation Red

Kristāldzidrs, vidējās viskozitātes modelēšanas gēls. Pateicoties vidējai viskozitātei šīs gēls nenotek darba laikā un ir viegli klājams, kas padara darba procesu vēl aizraujošāku. Šīs modelējošais gēls ir piemērots gan dabīgā naga nostiprināšanai, gan nagu pieaudzēšanai. Siltuma izdalīšanās ir novērota tikai jūtīgiem klientiem.Lai sacietēšanas laikā neizdalītos siltums, ir ieteicams uzklāt šo gēlu vairākās kārtās.Ideāla saķere kombinējot ar citiem gēliem no Generation Red sērijas.

Polimerizācijas laiks:

 • UV: 120 sek.,
 • LED: 30 sek.

Padoms: Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi LED gēli optimāli sacietē pie 410 nanometriem. Mēs iesakām izmantot Emmi-Nail LED ierīces.

* Pieejami tilpumi: 30ml, 50ml

Ražots: Vācijā

 


Generation Red sērijas apraksts

Generation Red ir augstas kvalitātes gēlu sērija, kas ir piemērota tikai profesionālai lietošanai! Sadarbojoties ar pasaules vadošākajiem nagu kopšanas speciālistiem un instruktoriem tika izstrādāta un pielagota tieši profesionāļu vajadzībām ar ideālu konsistenci gēlu sērija:

 • Vienfāzes sistēma
 • Trīsfāzes sistēma
 • Franču gēls
 • Bāze/Praimeris
 • Tops

Generation Red sērija ir pieejama tikai profesionāliem klientiem!

Vēlies pasūtīt šo sēriju, nosūti mums sava diploma vai sertifikāta bildi! 

Tilpums
Skaits
 1. Līga Kalniņa
  16.Augusts, 2020

  Vislabākā gēla sērija, ar ko vien esmu strādājusi! Ideāla konsistence, viegli strādāt! Bet pats galvenais, ka atrisinājās vislielāka problēma- gēla atslaņošanās! Pateicoties tam , ka šī sērija ir bezskābes, tas ir universāls un der gandrīz visiem maniem klientiem! Esmu vienkārši starā par šo produktu! Paldies, noteikti izmantošu arī turpmāk!!

Jūs nesen skatijāties

Saistītie produkti

Kamuflāža Chocolate Dream, 15 ml
Kamuflāža Chocolate Dream, 15 ml
Kamuflāža Chocolate Dream, 15 ml Cover Gel
Vidējās viskozitātes augsti pigmentēts kamuflāžas gēls. Šīs kamuflāžas gēls var tikt izmantots gan kā naga plātnes vizuālai pagarināšanai, gan kā modelējošā kārta. Ideāli piemērots kā dekoratīva kosmētika nagiem, lai retušētu plaisas vai nagu krāsas izmaiņas. Iesākam izma..
€ 14.90
Skatīt vairāk
Ombrē
Ombrē suklīši
Ombrē suklīši Nomaināmie
Nomaināmie Ombrē suklīši paredzēti izmantošanai kopā ar Ombrē rīku. Dažādu krāsu gradienti vairs nav problēma. Ar jauno Ombrē rīku no Emmi-Nail jūs varat panākt ombrē pāreju ātri un vienkārši. Augstas kvalitātes Ombrē rīks ar diviem dažādiem aplikātoriem ir ideāls palīgs ombrē d..
€ 2.75
Skatīt vairāk
Krāsains gēls
Rockefeller Red, 5 ml
Rockefeller Red, 5 ml Krāsains gēls
Glossy sērijas gēli ir krāsainie gēli, kuri tiek izmantoti, lai piešķirtu krāsu jau uzmodelētiem nagiem. Var izmantot nagu dizainam, smalku līniju iezīmēšanai. Glossy gēlu sērijai ir dažas priekšrocības, kuras nav sastopamas citu sēriju krāsainiem gēliem: ·  &nb..
€ 9.90
Skatīt vairāk