Grozā 0 preces

Veikals

Kategorijas

Krēms-šampūns krāsotiem matiem Color Care.

€ 4.95
BELITA

Maigā formula nodrošina kopjošu matu attīrīšanu, aizsargā krāsotu matu krāsu, dāvā spīdumu un elastību. Baro, mitrina, novērš matu lūzšanu. Lietošana: nelielu šampūna daudzumu uzklāt uz mitriem matiem, maigi pamasēt līdz parādās putas, noskalot ar ūdeni

Izcelsmes valsts: Baltkrievija

Svars: 400 ml.
Atainojiet, nav izveidota neviena atsauksme!

Jūs nesen skatijāties

Saistītie produkti

Gēllaka
Neon Purple, 15 ml
Neon Purple, 15 ml Gēllaka
Gēllaka ir vīdējais produkts starp parasto nagu laku un gēlu. Gēllaku ir tik pat viegli uzklāt kā parasto nagu laku, toties tā ir gandrīz tik pat noturīga kā gēla pārklājums. Emmi-Nail gēllaku priekšrocības: Noturība līdz 3 nedēļām Viegla uzklāšana Vidējā konsistence Augsti pigmentētas..
€ 9.90
Skatīt vairāk
Balzāms stiprinošs pret matu izkrišanu Dadzis
Balzāms stiprinošs pret matu izkrišanu Dadzis
Balzāms stiprinošs pret matu izkrišanu Dadzis BELITA
Balzāms-kondicionieris pastiprina šampūna iedarbību ciņā ar matu izkrišanu.Satur aktīvo komponentu kombināciju, kura stimulē matu augšanu un samazina matu izkrišanu. Lietošana: uzklāt balzāmu izmzgātajos, mitrajos matos visā to garumā, atstāt uz 30-40 sek. un noska..
€ 2.60
Skatīt vairāk
Mini vannas bumbiņas ''Vasaras mix''
Mini vannas bumbiņas ''Vasaras mix''
Mini vannas bumbiņas ''Vasaras mix'' YANI COSMETICS
Mini vannas bumbiņas ‘’Vasaras mix ’’ ''Lavanda''  ''Zaļais ābols''  ''Mandarīns'' Mini vannas bumbas ir lieliskas patīkamu emociju radītājas pēc nogurdinošas dienas. Bumbiņu sastāvā esošā vīnogu kauliņu ..
€ 4.20
Skatīt vairāk