Grozā 0 preces

Veikals

Kategorijas

Korektors pret pigmenta plankumiem lokālai uzklāšanai Perfect Lumia Skin

€ 5.99
BELITA

Korektors pret pigmentu plankumiem lokālai uzklāšanai iedarbojas uz pigmentētiem laukumiem, balinot tos. Pareicoties lokālajai uzklāšanai balinošss smart-komplekss kombinācijā ar SPF20 samazina melanīna sintēzi problēmzonās un pasargā ādu no atkārtotas pigmentācijas parādīšanās.

Lietošana: uzklājiet korektoru uz pigmenta plankumiem no rīta un vakarā. Lai pastiprinātu balinošo efektu ieteicams lietot pigmenta kopā ar serumu. Aktīvais serums uzklājas uz visu sejas ādu, bet korektors lokāli uz problēmvietām.

Izcelmes valsts: Baltkrievija

 

Svars: 20 ml.
Skaits
Pieteikties līzingam
Atainojiet, nav izveidota neviena atsauksme!

Jūs nesen skatijāties

Saistītie produkti

Liepziedu ķermeņa sviests
Ķermeņa sviests Liepziedu
Ķermeņa sviests Liepziedu GUSTO
Bagātīgs, intensīvi kopjošs ķermeņa sviests, kas mīkstina, nomierina ādu, pasargā to no mitruma zuduma un elastības zaudēšanas. Kokosriekstu eļļas maigums lieliski harmonē ar kakao sviesta, šī sviests, sezama eļļas bagātīgumu. Satur ādai nepieciešamos vitamīnus un minerāl..
€ 9.70
Skatīt vairāk
Parastas nagu lakas
Chrome Silver, 15 ml
Chrome Silver, 15 ml Parastā nagu laka
Elastīga lakas formula veido īpaši triecienizturīgu pārklājumu, kas nodrošina noturību līdz sešām dienām. Īpaša otiņa izdala optimālu lakas daudzumu un tādējādi ļauj to vienkārši un precīzi uzklāt pat vienā kārtā. Augsti pigmentētas Ātri žūstošas Noņēmāmas a..
€ 5.90
Skatīt vairāk