Grozā 0 preces

Veikals

Kategorijas

Ķermeņa eļļa Kokosriekstu-smiltsērkšķu

€ 16.90
€ 15.21
Atlaide: 10%
GUSTO

Maigai ādai un skaistam iedegumam

Kokosriekstu- smiltsērkšķu eļļa radīta, lai sargātu ādas maigumu, elastību un palīdzētu iegūt skaistu iedegumu. Maiga, samtainu sajūtu radoša ķermeņa eļļa, kas mīkstina un mitrina ādu, mazina saules radīto kairinājumu. Frakcionēta kokosriekstu eļļa, smiltsērkšķu eļļa, lavandas ēteriskā eļļa – ādai īpaši draudzīga kombinācija, esot saskarsmē ar sauli un vēju. Kokosriekstu – smiltsērkšķu ķermeņa eļļa piemērota visiem ādas tipiem, īpaši sausai, jūtīgai ādai.

Cilvēkam un videi draudzīga kosmētika no dabiskas izcelsmes izejvielām.

Izcelsmes valsts: Latvija

Svars: 250 ml.
Skaits
Atainojiet, nav izveidota neviena atsauksme!

Jūs nesen skatijāties

Saistītie produkti

Suvenīra ziepes ''Martini''
Suvenīra ziepes ''Martini''
Suvenīra ziepes ''Martini'' Ziepes -roku darbs
Suvenīra ziepes ''Martini'' Smarža: melone ar medu Sastavs: ziepju masa, krāsvielas, smaržvielas, kosmetiska eļļa Izcelsmes valsts: Latvija  
€ 3.95
Skatīt vairāk
Thermo Gel Bloody Mary
Thermo Gel Bloody Mary
Thermo Gel Bloody Mary Termo gēls
Termo gēli maina krāsu, mainoties roku pirkstu temperatūrai. Ar sniegpārsliņu atzīmētās krāsas, ir tās krāsas, kuras dominēs, ja rokas būs aukstas. Savulaik, ja rokas būs siltas, tad domiējošā krāsa būs tā, pie kuras ir atzīmētā saulīte. Katrs iepakojums: 5ml.
€ 5.90
Skatīt vairāk
 Vannas burbuļbumba persiku  aromātā
Vannas burbuļbumba ''Kārdinošais persiks''
Vannas burbuļbumba ''Kārdinošais persiks'' YANI COSMETICS
Persiešu ābols ar Ķīnas saknēm – persiks. Samtaini maigais un saulaini aromātiskais auglis ir šī aromāta iedvesmas avots. Maiga, gluda, mitrināta un kārdinoši aromātiska āda pēc vannas peldes ar šī burvīgā aromāta vannas burbuļbumbu. Vīnogu kauliņu eļļa papildus mit..
€ 1.85
Skatīt vairāk