Grozā 0 preces

Veikals

Kaučuka bāze caurspīdīga, 15 ml

€ 16.90
Bāze

JAUNA FORMULA! VIEGLI NOŅĒMAMA BĀZE!

Vidējās viskozitātes, caurspīdīga kaučuka bāze ir elastīga un labāk noturīga nekā klasiskā gēllakas bāze. Ar šo bāzi ir iespējams ne tikai izlīdzināt naga plātni, bet arī pieaudzēt vai salabot nagu. Var lietot ar jebkuras firmas gēllakām. Viegli noņēmama mājas apstākļos. Izmantojot gēllakas noņemšanas šķidrumu, gēllaka noņemās plēvītes veidā.

 Lietošana:
 1.Sagatavojiet nagu kā parasti. Atbīdiet kutikulu un apstrādājiet nagu ar nagu vīlīti un bafu, uzklājiet praimeri (ja nepieciešams).
 2. Uzklājiet Kaučuka bāzi. Pārliecinieties, ka nags ir pārklāts pilnībā. Naga brīvajai malai arī jābūt pārklātai pilnībā. Žūšanas laiks UV lampā: 120 sek., LED lampā: 120 sek.
 3. Uzklājiet Base/Top un izžāvējiet UV lampā: 120sek., LED lampā: 60 sek.
 4. Noņemiet līpīgo slāni ar Cleaner un uzsmērējiet eļļu kutikulai.

Noņemšanas veids: vislabāk noņemt izmantojot gēllakas noņemšanas šķidrumu, iemērcējot tajā nagus uz 5-10 minūtēm. Gēllaka viegli nonāks nost kā plēve. Ņemot nost ar frēzi ir iespējama dedzinoša sajūta un diskomforts.

Tilpums: 15 ml

Izcelsmes valsts: Vācija

UV: 120 sek.
LED: 120 sek.

Produkta kods: 16666
Skaits
Pieteikties līzingam
Atainojiet, nav izveidota neviena atsauksme!

Jūs nesen skatijāties

Saistītie produkti

Kaučuka bāze gēllakai
Kaučuka bāze Kamuflāžas, 15 ml
Kaučuka bāze Kamuflāžas, 15 ml Bāze
JAUNA FORMULA! VIEGLI NOŅĒMAMA BĀZE! Vidējās viskozitātes, kamuflāžas - pienaini baltās krāsas kaučuka bāze ir elastīga un labāk noturīga nekā klasiskā gēllakas bāze. Ar šo bāzi ir iespējams ne tikai izlīdzināt naga plātni, bet arī pieaudzēt vai salabot nagu. Var lietot ar jebkuras firmas gēllakām. ..
€ 16.90
Skatīt vairāk
Velveta Tops, 15ml
Velveta Tops, 15ml
Velveta Tops, 15ml
Velveta Tops ar zelta parslām - šī gada TRENDS! Piešķiriet saviem nagiem samtaini mīkstu matētu efektu ar Velveta topu no Emmi-Nail. Velveta tops ne tikai piešķir nagiem samtaini matētu efektu, bet arī pasargā naga dizainu pret skrāpējumiem. Velveta tops ir vidējās viskozitātes un neatstāj lipīgo sl..
€ 10.90
Skatīt vairāk
Neon Green, 5ml
Neon Green, 5ml
Neon Green, 5ml Krāsains gēls
Neona sērijas gēli ir krāsainie gēli, kuri tiek izmantoti, lai piešķirtu krāsu jau uzmodelētiem nagiem. Var izmantot nagu dizainam, smalku līniju iezīmēšanai un darbam ar gēllakām. Šo gēlu sērijai ir dažas priekšrocības, kuras nav sastopamas citu sēriju krāsainiem gēliem: · Augsta pigmentācija (piet..
€ 7.90
Skatīt vairāk