Kategorijas
- ATLAIDES LĪDZ 80%
- JAUNUMI
- Latvijas kosmētika
- Baltkrievu kosmētika
- Dekoratīva kosmētika
- Akrigēls
- Elektropreces
- Modelēšanas gēli
- Stikla šķiedru sērija
- Kamuflāžas gēli
- Krāsainie gēli
- Gēllakas
- Topa pārklājums
- Praimeri / Bāzes
- Instrumenti manikīram
- Otas
- Nagu vīles
- Šķidrumi
- Formas
- Tipši
- Dizainam
- Nagu lakas
- Higiēnai
- Piederumi
- Labsajūtai
- Visas preces
Atainojiet, nav izveidota neviena atsauksme!
Jūs nesen skatijāties
Saistītie produkti

Kaučuka bāze Kamuflāžas, 12 ml
Kaučuka bāze Kamuflāžas, 12 ml Bāze
Vidējās viskozitātes, kamuflāžas kaučuka bāze ir elastīga un labāk noturīga nekā klasiskā gēllakas bāze. Ar šo bāzi ir iespējams ne tikai izlīdzināt naga plātni, bet arī pieaudzēt vai salabot nagu. Var lietot ar jebkuras firmas gēllakām. Lietošana: 1.Sagatavojiet nagu kā pa..
€ 16.90

Celulozes spilventiņi
Celulozes spilventiņi Salvetes manikīram
Nelieli celulozes spilventiņi ir ideāli piemēroti lipīgā slāņa un citu netīrumu noņemšanai no naga, un tāpēc tie ir absolūti "nepieciešami" katram nagu kopšanas speciālistam. Tīrai un sakartotai darba vietai celulozes spilventiņi atrodas stilīgā un praktiskā Emmi Nail ..
€ 3.90

Delphinium, 15 ml
Delphinium, 15 ml Gēllaka
Gēllaka ir vīdējais produkts starp parasto nagu laku un gēlu. Gēllaku ir tik pat viegli uzklāt kā parasto nagu laku, toties tā ir gandrīz tik pat noturīga kā gēla pārklājums. Emmi-Nail gēllaku priekšrocības: Noturība līdz 3 nedēļām Viegla uzklāšana Vidējā konsistence Augsti pigmentētas..
€ 9.90