Grozā 0 preces

Veikals

Akrigēls French White, 15 ml

€ 21.90
Akrigēls

Emmi-Nail akrigēlus raksturo to īpašā formula, kurā gēls un akrils ir savstarpēji apvienoti.   Šī lieliskā abu sistēmu kombinācija liek ikvienam nagu dizainerim sirdi pukstēt ātrāk, jo ikviena klienta nagus var uzmodelēt īpaši plānus. Akrigēlam ir ļoti laba saķere ar dabīgo nagu, kas padara manikīru par super izturīgu! Tas varētu būt lielisks risinājums klientiem ar adhēzijas problēmām, kuru rezultātā parasts gēls atslāņojas no naga plātnes! Turklāt Akrigēls ir ļoti stabils un nenotek darba gaitā, kas ļauj uzmodelēt uzreiz vairākus nagus un to ir tik pat viegli novīlēt kā parsto UV gēlu!

Kā lietot?

1.      Atbīdi un apstrādā kutikulu.

2.      Nobafo dabīgo nagu un uzliec praimeri.

3.      Piemeklē nagam atbilstoša izmēra Popits tipsi.

4.      Ielej šķidrumu akrigēlam “Cleaner” kādā stikla traukā. Izmanto metāla špaktelīti Akrigēla izņemšanai. Iemērcē špaktelīti šķidrumā un izņem nelielu Akrigēla daudzumu.

5.      Uzliec Akrigēlu ar špakteļa palīdzību uz tipša un ar otiņas palīdzību izlīdzini. Izmanto akrigēla šķidrumu “Cleaner” vieglākai izlīdzināšanai.

6.      Uzliec tipsi ar Akrigēlu uz sagatavota naga un noņem Akrigēla pārpalikumus ar otiņas palīdzību, kas var izspiesties tipša sānu malās.

7.      Ieliec nagu UV lampā: 120 sec, LED lampā: 30 sec.

8.      Uzmanīgi noņem tipsi, noņem lipīgo slāni un sāc vīlēt brīvo malu un sānu malas, piešķirot nagam vēlamu formu.

9.      Nobafo nagu!

10.      Uzliec jebkuru topu no Emmi-Nail!

 


Akrigēla sērijas apraksts

Akrigēls – abu sistēmu priekšrocības vienā bundžiņā!

Gēla un akrila sistēmai ir priekšrocības un trūkumi, kuri būtu jāizvērtē pirms izvēlaties vienu no tām. Tagad vairs nav vajadzības izvēlēties! Vislabākās gēla un akrila īpašības tika savienotas vienā sistēmā. Akrigēls no Emmi-Nail ļauj modelēt arkartīgi plānus un tai pašā laikā izturīgus nagus. Tajā pašā laikā ar akrigēlu ir ļoti viegli strādāt. Tāpēc tas ir kļuvis populārs ne tikai salonos, bet arī jauniesācēju starpā. Plaša akrigēlu  izvēle mūsu veikalā!

Produkta kods: 20027
Skaits
Pieteikties līzingam
Atainojiet, nav izveidota neviena atsauksme!

Jūs nesen skatijāties

Saistītie produkti

Tops gēllakai
Bāze/Tops, 14 ml
Bāze/Tops, 14 ml Tops/ Bāze
Bāze/Tops var izmantot gan kā bāzi zem gēla vai gēllakas, gan kā topa pārklājumu jebkurai sistēmai. Bāze nodrošina lielisku saķeres kārtu starp nagu un nākamo materiāla kārtu. Īpaši ieteicama problemātiksiem klientiem un zem gēllakas.  Lietošana gēllakas sistēmā:  1.Sa..
€ 12.90
Skatīt vairāk
Kutikulas irdinātājs, 20ml
Kutikulas irdinātājs, 20ml
Kutikulas irdinātājs, 20ml Belita
Belita kutikulas irdinātājs ir maigs un saudzīgs līdzeklis kutikulas noņemšanai. Tas palēnina jaunas kutikulas augšanu un nodrošina pienācīgu mitruma līmeni jūsu nagiem. Sastāvā esošā rīcineļļa, iekļūstot ādā, aizsargā to no mitruma zuduma. Mīksts, izspiežāms iepakojums. ..
€ 2.95
Skatīt vairāk
Otas gēlam
Ota gēlam, izm. 5
Ota gēlam, izm. 5 Krāsainam gēlam
Otiņa ir paredzēta krasainā gēla uzklāšanai, ka arī makslīgo nagu formas veidošanai. Otiņai ir ļoti daudz sariņu, kuri ir savienoti cieši kopā. Izmērs: 5 Izcelsmes valsts :  Vācija
€ 8.90
Skatīt vairāk