Grozā 0 preces

Veikals

Kategorijas

Akrigēls French White, 15 ml

€ 19.90
Akrigēls

Emmi-Nail akrigēlus raksturo to īpašā formula, kurā gēls un akrils ir savstarpēji apvienoti.   Šī lieliskā abu sistēmu kombinācija liek ikvienam nagu dizainerim sirdi pukstēt ātrāk, jo ikviena klienta nagus var uzmodelēt īpaši plānus. Akrigēlam ir ļoti laba saķere ar dabīgo nagu, kas padara manikīru par super izturīgu! Tas varētu būt lielisks risinājums klientiem ar adhēzijas problēmām, kuru rezultātā parasts gēls atslāņojas no naga plātnes! Turklāt Akrigēls ir ļoti stabils un nenotek darba gaitā, kas ļauj uzmodelēt uzreiz vairākus nagus un to ir tik pat viegli novīlēt kā parsto UV gēlu!

Kā lietot?

1.      Atbīdi un apstrādā kutikulu.

2.      Nobafo dabīgo nagu un azliec praimeri.

3.      Piemeklē nagam atbilstoša izmēra Popits tipsi.

4.      Ielēj šķidrumu akrigēlam “Cleaner” kādā stikla traukā. Izmanto metala špaktelīti Akrigēla izņemšanai. Iemercē špaktelīti šķidrumā un izņem nelielu Akrigēla daudzumu.

5.      Uzliec Akrigēlu ar špakteļa palīdzību uz tipša un ar otiņas palīdzību izlīdzini. Izmanto akrigēla šķidrumu “Cleaner” vieglākai izlīdzināšanai.

6.      Uzliec tipsi ar Akrigēlu uz sagatavota naga un noņem Akrigēla pārpalikumus ar otiņas palīdzību, kas var izspiesties tipša sānu malās.

7.      Ieliec nagu UV lampā: 120 sec, LED lampā: 30 sec.

8.      Uzmanīgi noņem tipsi, noņem lipīgo slāni un sāc vīlēt brīvo malu un sānu malas, piešķirot nagam vēlāmu formu.

9.      Nobafo nagu!

10.      Uzliec jebkuru topu no Emmi-Nail!

 


Akrigēla sērijas apraksts

Akrigēls – abu sistēmu priekšrocības vienā bundžiņā!

Gēla un akrila sistēmai ir priekšrocības un trūkumi, kuri būtu jāizvērtē pirms izvēlaties vienu no tām. Tagad vairs nav vajadzības izvēlēties! Vislabākās gēla un akrila īpašības tika savienotas vienā sistēmā. Akrigēls no Emmi-Nail ļauj modelēt arkartīgi plānus un tai pašā laikā izturīgus nagus. Tajā pašā laikā ar akrigēlu ir ļoti viegli strādāt. Tāpēc tas ir kļuvis populārs ne tikai salonos, bet arī jauniesācēju starpā. Plaša akrigēlu  izvēle mūsu veikalā!

Produkta kods: 20027
Skaits
Atainojiet, nav izveidota neviena atsauksme!

Jūs nesen skatijāties

Saistītie produkti

Nagu lakas noņēmējs
Nagu lakas noņēmējs, 100 ml
Nagu lakas noņēmējs, 100 ml
Emmi-Nail nagu lakas noņēmējs nesatur acetonu, patīkami smaržo pēc citrona un ātri un maigi notīra parasto nagu laku. Līdzeklis nesausina ādu gar kutikulas zonu . Tas ir ideāli piemērots stamping sistēmas piederumu tīrīšanai. Aromāts: citrons   Izcelsmes valsts : Vācija
€ 3.85
Skatīt vairāk
Kaučuka bāze
Kaučuka Bāze, 14 ml
Kaučuka Bāze, 14 ml Bāze
Vidējās viskozitātes, caurspīdīga kaučuka bāze ir elastīga un labāk noturīga nekā klasiskā gēllakas bāze. Ar šo bāzi ir iespējams ne tikai izlīdzināt naga plātni, bet arī pieaudzēt vai salabot nagu. Var lietot ar jebkuras firmas gēllakām.  Lietošana:  1.Sagatavojiet nagu kā p..
€ 14.90
Skatīt vairāk