Grozā 0 preces

Veikals

Kategorijas

Fitomaska sejai ar liftinga efektu Peloid SPA

€ 10.50
LAT COSMETICS

Fitomaska sejai ar liftinga efektu, pateicoties tās sastāvā esošajām organiskajām dūņām (peloīdiem) un zilajiem māliem, lieliski atjauno un attīra ādu, uzlabo tās toni un elastību. Sastāvā esošais peloīdu ekstrakts stimulē ādas mikrocirkulāciju un aizkavē ādas novecošanās procesus. Labāka rezultāta iegūšanai, pirms lietošanas fitomasku vēlams uzsildīt ūdens peldē līdz +350C.

Lietošana: vienu vai divas reizes nedēļā bagātīgi uzklāt uz samitrinātas, tīras sejas ādas. Fitomaskas iedarbošanās laiks ir 15-20 min., pēc tam kārtīgi noskalot ar siltu ūdeni. Lai efekts būtu ilgstošāks, pēc procedūras ieteicams lietot PELOID SPA krēmu sejai. Kontrindikācijas: individuāla nepanesamība. Brīdinājumi: glabāt sausā, tumšā, bērniem nepieejamā vietā, temp. +5oC līdz +25oC.

Izcelmes valsts: Latvija

Svars: 200 ml.
Skaits
Atainojiet, nav izveidota neviena atsauksme!

Jūs nesen skatijāties

Saistītie produkti

Ķermeņa sviests
Ķermeņa sviests ''Lavanda''
Ķermeņa sviests ''Lavanda'' YANI COSMETICS
Ik dienas mūsu ķermeņa āda prasa rūpīgu un saudzīgu tās kopšanu, lai pasargātu, barotu un saglabātu tās dabīgo skaistumu. Šādiem brīžiem lieliski noderēs mūsu ražotie ķermeņa sviesti. Tie ik dienas rūpēsies par Tavu adu, sniedzot vislabakās savas īpašības. Baros,mitrinās un aizs..
€ 7.95
Skatīt vairāk
Parastās nagu lakas
Emmi-Red, 15 ml
Emmi-Red, 15 ml Parastā nagu laka
Elastīga lakas formula veido īpaši triecienizturīgu pārklājumu, kas nodrošina noturību līdz sešām dienām. Īpaša otiņa izdala optimālu lakas daudzumu un tādējādi ļauj to vienkārši un precīzi uzklāt pat vienā kārtā. Augsti pigmentētas Ātri žūstošas Noņēmāmas a..
€ 5.90
Skatīt vairāk
Vannas krēmbumba Kakao ESTERE NATURE COSMETICS Akcija
Vannas krēmbumba Kakao
Vannas krēmbumba Kakao ESTERE NATURE COSMETICS
Vannas krēmbumba ir piepildīta ar šī sviestu, kas īpaši mīkstinās ādu. Kakao sviestam piemīt bagātīgas mīkstinošas un barojošas īpašības- tas pabaros sausu, nogurušu ādu, piešķirs tai veselīgu mirdzumu un burvīgu šokolādes aromātu! Īpaši..
€ 1.99
€ 2.50
Skatīt vairāk