Grozā 0 preces

Veikals

Kategorijas

Emmi-Steri UVC LED

€ 69.90
€ 49.90
Atlaide: 29%
Ultraviolēto staru sterilizācijas / dezinfekcijas ierīce

Emmi-Steri UVC LED ir instrumentu uzglabāšanas kaste ar sterilizācijas funkciju. Paredzēta friziera, manikīra instrumentiem, kā arī priekšmetiem, kuri nedrīkst būt pakļauti augstām temperatūrām, tādiem kā manikīra un vizāžista otiņām, nagu vīlītēm, zobu birstēm, bērnu rotaļlietām, mobilajiem telefoniem u.c. Instrumenti tiek sterilizēti 3 minūtes izmantojot saudzīgu auksto režīmu – UVC starus, iznīcinot līdz pat 99,99% dažādu vīrusu un baktēriju.

Baktēriju iznīcināšanas procents 99,99% tiek panākts izmantojot papildus citas dezinfekcijas ierīces, piemēram ultraskaņas vanniņas. Pirms priekšmetu ievietošanas UVC ierīcē tiem ir jāiziet dezinfekcijas posmu ultraskaņas vanniņā.

Sterilizācijas process: pirms ievietošanas UVC ierīcē papildus izmanto citas dezinfekcijas ierīces, piemēram ultraskaņas vanniņas.

Dezinfekcijas process: pirms ievietošanas UVC ierīcē instrumnetus un priekšmetus attīra ar dezinfekcijas šķidrumu palīdzību.

Ierīci drīkst izmantot sekojošo objektu tīrīšanai:

  • Manikīra, friziera instrumenti
  • Vizāžista un manikīra otiņas
  • Nagu vīles 
  • Rotaslietas, dzirdes aparāta detaļas, kontaktlēcas, briļļu lēcas
  • Zīmēšanas instrumenti
  • Zobu protēzes, elektrisko skuvekļu detaļas
  • 2 gadi garantija ierīcei
  • Lietošanas instrukcija latviešu valodā
  • Izcelsmes valsts: Vācija

Šīs augsto tehnoloģiju ierīces ir paredzētas tikai un vienīgi profesionālai izmantošanai. Tos drīkst izmantot tikai tām paredzētiem mērķiem. Tādiem kā medicīnisko instrumentu, kosmetoloģijas vai manikīra instrumentu tīrīšanai. Ierīci drīkst izmantot tikai iepriekš izlasot lietošanas instrukciju.

Kvalitatīvai un ilgspējīgai ierīces darbībai ir nepieciešama pareiza transportēšana, uzglabāšana, uzstādīšana un regulāra apkope. Ja ierīcei tiek veikta regulāra apkope, tai ir jābūt saskaņā ar BVG A3 noteikumiem. Ierīce ir jāuzstāda tā, lai pieslēgtais strāvas barošanas vads būtu vienmēr brīvi pieejams.

Produkta kods: 99960
Skaits
Pieteikties līzingam
Atainojiet, nav izveidota neviena atsauksme!

Jūs nesen skatijāties

Saistītie produkti

Gigazyme® enzimātisks līdzeklis instrumentu tīrīšanai, 2L
Gigazyme® enzimātisks līdzeklis instrumentu tīrīšanai, 2L
Gigazyme® enzimātisks līdzeklis instrumentu tīrīšanai, 2L KONECENTRĀTS, INSTRUMENTIEM
Instrumentu enzimātisks tīrīšanas līdzeklis. Gigazyme ir ļoti efektīvs tīrīšanas līdzeklis uz enzīmu un nejonu virsmaktīvo vielu bāzes. Līdzeklis ir izstrādāts speciāli manuālai un automātiskai tīrīšanai. Gigazyme ir arī piemērots medicīnisko instrumentu tīrīšanai un ir i..
€ 25.90
Skatīt vairāk
Virsmu dezinficējošās salvetes, 100 gb.
Virsmu dezinficējošās salvetes, 100 gb.
Virsmu dezinficējošās salvetes, 100 gb. Innocid Innolin 3020
Ātras iedarbības, lietošanai gatavas, spirtu saturošas mitras dezinfekcijas salvetes.  Īpaši piemēroti nelielu virsmu un neinvazīvo medicīnisko ierīču dezinfekcijai saskaņā ar EN standartiem. Šo produktu lieto kā biocīdu. Sertificēts arī medicīniskajām ierīcēm, kurie..
€ 5.90
Skatīt vairāk
Winter Wonder, 15ml
Winter Wonder, 15ml
Winter Wonder, 15ml Gēllaka
Gēllaka ir vīdējais produkts starp parasto nagu laku un gēlu. Gēllaku ir tik pat viegli uzklāt kā parasto nagu laku, toties tā ir gandrīz tik pat noturīga kā gēla pārklājums. Emmi-Nail gēllaku priekšrocības: Noturība līdz 3 nedēļām Viegla uzklāšana Vidējā konsistence Augsti pigmentētas..
€ 9.90
Skatīt vairāk