Grozā 0 preces

Veikals

Kategorijas

Barojoša kopšana sejai - dienas, nakts krēmi, maska Fruit Therapy

€ 4.45
€ 3.95
Atlaide: 11%
BELITA

Silsoft E-Pearl smart-sastāvdaļas kompozīcija, ļoti barojoša kokosriekstu eļļa un mango šūnu suspensija piepilda un izlīdzina grumbas (fillera efekts), intensīvi piesātina ādu ar neaizvietojamām vielām, novēršot grumbu veidošanos, vienlaikus saglabājot ādas elastību un jaunību. Dabīgā sula no banāniem rūpīgi baro un mitrina ādu, piešķir tai maigumu, gludumu. 

Lietošana: dienas/nakts krēmi – uzklājiet no rīta un/vai vakarā uz tīru sejas ādu; kā maska – biezā kārtā uzklājiet uz sejas ādu uz 10 minūtēm, paliekas noņemiet ar salvetēm. Lietot 1-2 reizes nedēļā.

Izcelsmes valsts: Baltkrievija

Svars: 75 ml.
Skaits
Pieteikties līzingam
Atainojiet, nav izveidota neviena atsauksme!

Jūs nesen skatijāties

Saistītie produkti

Alveja ir vērtīgs vitamīnu, minerālvielu un fermentu avots, tā veicina ādas elastību un palīdz apgādāt ādas šūnas ar skābekli. Alvejas ūdens ādu:  • attīra; • tonizē; • mitrina; • nomierina.  Lietot kā sejas atsvaidzinātāju, sejas tīrīšanai, kosmētikas noņemšanai, tonizēšanai. Atlaide
Alvejas ūdens
Alvejas ūdens GUSTO
Alveja ir vērtīgs vitamīnu, minerālvielu un fermentu avots, tā veicina ādas elastību un palīdz apgādāt ādas šūnas ar skābekli. Alvejas ūdens ādu: attīra, tonizē, mitrina, nomierina. Lietot kā sejas atsvaidzinātāju, sejas tīrīšanai, kosmētikas noņemšanai, tonizēšanai. Izcelsmes valsts: Latvija
€ 8.05
€ 11.50
Skatīt vairāk
Cietais matu kondicionieris
Cietais matu kondicionieris „ŠI SVIESTS”
Cietais matu kondicionieris „ŠI SVIESTS” Saules Fabrika
Cietais matu kondicionieris ar Šī sviestu un melnā rutka ekstraktu mitrina matus, radot aizsargbarjeru to virsmā, kā arī stimulējot jauno matu augšanu. Lietošana: saputot matu kondicionieru rokās, vienmērīgi sadalot putas visā matu garumā. Nogaidīt 3-5 minūtes un noskalot kondicionieru no matiem ar ..
€ 4.25
Skatīt vairāk
Liepziedu roku krēms Gusto
Roku krēms Liepziedu
Roku krēms Liepziedu GUSTO
Intensīvi mitrinošs un ādu mīkstinošs roku krēms ar šī, kakao sviestu, saldo mandeļu, kokosriekstu eļļu. Bišu vasks, izveidojot dabisku aizsargkārtiņu, piešķir krēmam īpaši aizsargājošas un ādu atjaunojošas īpašības. Lieliska dāvana rokā..
€ 7.30
Skatīt vairāk