Grozā 0 preces

Veikals

Kategorijas

Roku balsts

€ 8.90
Emmi-Nail

Emmi-Nail mīksts roku balsts sarkanā krāsā klienta ērtībām. Roku balstam ir noņēmams frotē auduma apvalks ar aizdari un ravējsledzēju, kas ļauj to viegli noņemt un izmazgāt.

Mazgāt veļas mašīnā 40˚ grādos.

Izmēri: 31×16×7 cm

 

Izcelsmes valsts: Vācija

Produkta kods: 95562
Skaits
Atainojiet, nav izveidota neviena atsauksme!

Jūs nesen skatijāties

Saistītie produkti

Gēllaka
Puce, 15 ml
Puce, 15 ml Gēllaka
Gēllaka ir vīdējais produkts starp parasto nagu laku un gēlu. Gēllaku ir tik pat viegli uzklāt kā parasto nagu laku, toties tā ir gandrīz tik pat noturīga kā gēla pārklājums. Emmi-Nail gēllaku priekšrocības: Noturība līdz 3 nedēļām Viegla uzklāšana Vidējā konsistence Augsti pigmentētas..
€ 8.90
Skatīt vairāk
Nagu vīle
Nagu vīle makslīgiem nagiem
Nagu vīle makslīgiem nagiem
Ērta un stabila nagu vīle, precīzam un ātram darbam. Starp gritu failiem un pamatni ir mīksts amartizators ērtākam darba procesam. Šī nagu vīle nav dezinficējama un sterilizējama. Pieejami griti: 100/100 100/180 Forma : izliekta Krāsa : balta   Izcelsmes valsts : Vācija
€ 0.89
Skatīt vairāk
Dezinfekcijas līdzekļi rokām
Esemtan, 1L dezinficējošs mazgāšanas losjons
Esemtan, 1L dezinficējošs mazgāšanas losjons Roku dezinfekcijas līdzeklis
Ķermeņa mazgāšanas losjons, veidots no izmeklētām ādas kopšanas un maigām virsmas aktīvajām vielām ar sevišķi labu panesamību. universāls līdzeklis visam ķermenim, sejai un matiem visiem ādas tipiem, piemērots gan mazuļiem, gan veciem cilvēkiem ar nātrija laktātu, kas ļauj sagla..
€ 9.90
Skatīt vairāk