Grozā 0 preces

Ķermeņa skrubji

Kategorijas

Kārtot pēc: Cenas | Nosaukuma
Sāls skrubis ''Lemongras''
Sāls skrubis ''Citronzāle''
Sāls skrubis ''Citronzāle'' YANI COSMETICS
Sāls skrubis ‘’Citronzāle’’ Jūras sāls skrubis-pīlings patīkami attīra ādu no atmirušajām ādas šūnām. Tā sastāvā esošā vīnogu kauliņu eļļa, dabīgā jūras sāls, lavandas ēteriskā eļļa maigi attīrīs un kops ķermeņa ādu. Pateicoties sīkajām, cietajām daļiņām,..
€ 6.50
Skatīt vairāk
Ķermeņa skrubis ''Cranberry''
Sāls skrubis ''Dzērvene''
Sāls skrubis ''Dzērvene'' YANI COSMETICS
Sāls skrubis ‘’Dzērvene’’ Jūras sāls skrubis-pīlings patīkami attīra ādu no atmirušajām ādas šūnām. Tā sastāvā esošā vīnogu kauliņu eļļa, dabīgā jūras sāls, lavandas ēteriskā eļļa maigi attīrīs un kops ķermeņa ādu. Pateicoties sīkajām, cietajām daļiņām, s..
€ 6.50
Skatīt vairāk
Ķermeņa skrubis ''Mellene''
Sāls skrubis ''Mellene''
Sāls skrubis ''Mellene'' YANI COSMETICS
Sāls skrubis ‘’Mellene’’ Jūras sāls skrubis-pīlings patīkami attīra ādu no atmirušajām ādas šūnām. Tā sastāvā esošā vīnogu kauliņu eļļa, dabīgā jūras sāls, lavandas ēteriskā eļļa maigi attīrīs un kops ķermeņa ādu. Pateicoties sīkajām, cietajām daļiņām, sk..
€ 6.50
Skatīt vairāk
Sāls skrubis Iesakam
Sāls skrubis ''Zemenes un rabarberi''
Sāls skrubis ''Zemenes un rabarberi'' YANI COSMETICS
Vēlies vasaru? Izbaudi!Ādas attīrīšanas līdzeklis, kas veidots uz sāls bāzes, satur pīlingu nodrošinošas jeb abrazīvas daļiņas un kas veicina reģeneratīvos procesus ādas šūnās. Piemērots visiem ādas tipiem. Sastāvā: dabīgs jūras sāls,  vīnogu kauliņu eļļa, ..
€ 6.50
Skatīt vairāk
Sāls skrubis Iesakam
Sāls skrubis ''Kafija''
Sāls skrubis ''Kafija'' YANI COSMETICS
Kafijas skrubja sastāvā esošā maltā dabīgā kafija ļoti labi palīdz atbrīvoties no ādas atmirušās virskārtas. Smalkās maltas kafijas daļiņas patīkami veic ķermeņa masāžu. Sastāvā esošā vīnogu kauliņu eļļa mitrina un kopj ķermeņa ādu. Patīkams kafijas ar pienu aromāts. Lietojot sk..
€ 6.50
Skatīt vairāk
Sāls skrubis Iesakam
Sāls skrubis ''Greipfrūts''
Sāls skrubis ''Greipfrūts'' YANI COSMETICS
Jūras sāls skrubis-pīlings patīkami attīra ādu no atmirušajām ādas šūnām. Tā sastāvā esošā vīnogu kauliņu eļļa, dabīgā jūras sāls, greipfrūta ēteriskā eļļa maigi attīrīs un kops ķermeņa ādu. Pateicoties sīkajām, cietajām daļiņām, skrubis uzlabo asinsriti un skābekļa apmaiņu. Pēc..
€ 6.50
Skatīt vairāk
Sāls skrubis
Sāls skrubis ''Mentols - Piparmētra''
Sāls skrubis ''Mentols - Piparmētra'' YANI COSMETICS
Piparmētra jau kopš senseniem laikiem plaši pazīstama visā pasaulē. Piparmētras iedarbība ir atsvaidzinoša un vēsinoša. Lietojot šo produktu, izbaudīsiet patīkamu vēsuma sajūtu. Skrubja iedarbība būs gan tonizējoša, gan arī nervus nomierinoša. Zināms,..
€ 6.50
Skatīt vairāk
Sāls skrubis
Sāls skrubis ''Šokolāde''
Sāls skrubis ''Šokolāde'' YANI COSMETICS
Šokolādes skrubis ir īpaši juteklisks, aromātisks un emocionāli baudāms ķermeņa masāžas un pīlinga produkts. Izmantojot dabīgu kakao pulveri un vīnogu kauliņu eļļu, tas piešķir ādai veselīgumu un kārdinošu šokolādes aromātu. Masāža labvēlīgi iedarbojas uz vielmaiņu..
€ 6.50
Skatīt vairāk
Sāls skrubis Lavanda
Sāls skrubis ''Lavanda''
Sāls skrubis ''Lavanda'' YANI COSMETICS
Jūras sāls skrubis-pīlings patīkami attīra ādu no atmirušajām ādas šūnām. Tā sastāvā esošā vīnogu kauliņu eļļa, dabīgā jūras sāls, lavandas ēteriskā eļļa maigi attīrīs un kops ķermeņa ādu. Pateicoties sīkajām, cietajām daļiņām, skrubis uzlabo asinsriti un skābekļa apmaiņu. Pēc p..
€ 6.50
Skatīt vairāk
Sāls skrubis
Sāls skrubis ''Roze''
Sāls skrubis ''Roze'' YANI COSMETICS
Pilns klēpis rožu ziedu!Ādas attīrīšanas līdzeklis, kas veidots uz sāls bāzes un satur pīlingu nodrošinošas jeb abrazīvas daļiņas un kas veicina reģeneratīvos procesus ādas šūnās. Piemērots visiem ādas tipiem. Sastāvā:dabīgs jūras sāls, vīnogu kauliņu eļļa, rožu aromāts. ..
€ 6.50
Skatīt vairāk
Ķermeņa skrubis
Cukura skrubis ''Ābeļziedi''
Cukura skrubis ''Ābeļziedi'' YANI COSMETICS
Cukura skrubis ''Ābeļziedi’’dziļi attīrīs Jūsu ādu, padarot to maigu un veselīgi starojošu. Cukura kristāli sniegs vienreizēju pīlinga efektu. Saldo mandeļu un jojobas eļļa baros un mīkstinās Jūsu ādu, ši sviests rūpēsies par papildus mitrināšanu Jūsu ādai. I..
€ 6.95
Skatīt vairāk
Ķermeņa skrubis Iesakam
Cukura skrubis ''Šokolāde-piparmētra''
Cukura skrubis ''Šokolāde-piparmētra'' YANI COSMETICS
Cukura skrubis "Šokolāde - Pipamētra’’dziļi attīrīs Jūsu ādu, padarot to maigu un veselīgi starojošu. Cukura kristāli sniegs vienreizēju pīlinga efektu. Saldo mandeļu un jojobas eļļa baros un mīkstinās Jūsu ādu, ši sviests rūpēsies par papildus mitrināšan..
€ 6.95
Skatīt vairāk