Grozā 0 preces

Rokām

Kategorijas

Kārtot pēc: Cenas | Nosaukuma
Smiltsērkšķu roku un pēdu krēms ar pantenolu
Roku un pēdu krēms Smiltsērkšķu ar pantenolu
Roku un pēdu krēms Smiltsērkšķu ar pantenolu GUSTO
Intensīvi mitrinošs un ādu mīkstinošs roku un pēdu krēms ar šī, kakao sviestu, saldo mandeļu, kokosriekstu eļļu. Īpaši dziedinošas un ādu atjaunojošas īpašības piešķir vitamīniem bagātā smiltsērkšķu eļļa un pantenols. Lieliska dāvana rokām un pēdām, kas ļaus aizmirst sausas un raupjas ādas sajūtas. ..
€ 7.30
Skatīt vairāk
Mango roku krēms
Roku krēms Mango
Roku krēms Mango GUSTO
Mango roku krēms maigi kopj roku ādu, padarot to veselīgu un zīdainu. Mango sviests mitrina un aizsargā ādu no vēja, saules un aukstuma nelabvēlīgās iedarbības, kakao sviests un aprikozu kauliņu eļļa rūpējas par ādas veselīgu kopšanu. Uzdāvini savām rokām iespēju būt maigām un smaržīgām Lieto..
€ 7.30
Skatīt vairāk
 Apelsīnu – šokolādes roku krēms
 Roku krēms Apelsīnu – šokolādes
 Roku krēms Apelsīnu – šokolādes GUSTO
 Apelsīnu – šokolādes roku krēms maigi kopj roku ādu, padarot to veselīgu un zīdainu. Kokosriekstu eļļa lieliski mitrina, kakao sviests un aprikožu kauliņu eļļa rūpējas par ādas veselīgu kopšanu. Krēma sulīgi saldais aromāts Īpaši patiks šokolādes mīļotājiem. L..
€ 7.30
Skatīt vairāk
Persiku roku krēms GUSTO
Roku krēms Persiku
Roku krēms Persiku GUSTO
Mitrinošs un ādu mīkstinošs roku krēms ar burvīgu persiku aromātu. Roku krēms satur kakao sviestu un šī sviestu, kuru vitamīni, minerālvielas un vērtīgās taukskābes aizsargā, dziedē, nomierina un baro ādu. Uzdāvini savām rokām iespēju būt maigām un smaržīgām! Lietošana: u..
€ 7.30
Skatīt vairāk
Upeņu roku krēms GUSTO
Roku krēms Upeņu
Roku krēms Upeņu GUSTO
Upeņu roku krēms maigi kopj roku ādu, padarot to veselīgu un zīdainu. Šī un kakao sviests mitrina un aizsargā ādu no vēja, saules un aukstuma nelabvēlīgās iedarbības, saldo mandeļu, kokosriekstu un upeņu sēkliņu eļļa rūpējas par ādas veselīgu kopšanu. Uzdāvini savām rokām iespēju būt m..
€ 7.30
Skatīt vairāk
Liepziedu roku krēms Gusto
Roku krēms Liepziedu
Roku krēms Liepziedu GUSTO
Intensīvi mitrinošs un ādu mīkstinošs roku krēms ar šī, kakao sviestu, saldo mandeļu, kokosriekstu eļļu. Bišu vasks, izveidojot dabisku aizsargkārtiņu, piešķir krēmam īpaši aizsargājošas un ādu atjaunojošas īpašības. Lieliska dāvana rokā..
€ 7.30
Skatīt vairāk