Grozā 0 preces

Dezinfekcijas līdzekļi

Kārtot pēc: Cenas | Nosaukuma
Dezinfekcijas līdzekļi rokām
Esemtan, 1L
Esemtan, 1L Roku dezinfekcijas līdzeklis
Ķermeņa mazgāšanas losjons, veidots no izmeklētām ādas kopšanas un maigām virsmas aktīvajām vielām ar sevišķi labu panesamību. universāls līdzeklis visam ķermenim, sejai un matiem visiem ādas tipiem, piemērots gan mazuļiem, gan veciem cilvēkiem ar nātrija laktātu, kas ļauj sagla..
€ 7.90
Skatīt vairāk
Dezinfekcijas līdzekļi rokām
Kodan Tincture Forte, 250 ml
Kodan Tincture Forte, 250 ml Roku dezinfekcijas līdzeklis
Lietošanai gatavs antiseptiķis ādas dezinfekcijai pirms un pēc operācijas, kā arī pirms asins paraugu ņemšanas un injekcijām. plaša spektra antiseptiskā iedarbība ātra iedarbība (15 sek. pirms injekcijām) pēc izžūšanas labā incīzijas folijas saķere ādas  panesamība P..
€ 6.90
Skatīt vairāk
Dezinfekcijas līdzekļi rokām
Desderman Pure, 1L
Desderman Pure, 1L Roku dezinfekcijas līdzeklis
Ātras iedarbības alkohola bāzes līdzeklis higiēniskai un ķirurģiskai roku dezinfekcijai. baktericīds (t.sk. TB), fungicīds, virucīds pret lipofilajiem un hidrofilajiem vīrusiem: polio-, rota-, adeno-, vaccinia- un herpes simplex vīrusiem, HBV, HCV, HIV un norovīrusiem efektivitāte pret norovīrusu (1..
€ 10.90
Skatīt vairāk
Dezinfekcijas līdzekļi virsmām
Mikrozid salvetes, 150gb.
Mikrozid salvetes, 150gb. Virsmu dezinfekcijas līdzeklis
Lietošanai gatavas alkoholu saturošas dezinfekcijas salvetes. lietošanai gatavas, piesātinātas dezinfekcijas salvetes ļoti plaša biocidāla iedarbība īsākajā laika posmā ātri nožūst Pielietošana: Alkoholu saturošs līdzeklis medicīnisko ierīču ātrai dezinfekci..
€ 12.90
Skatīt vairāk
Dezinfekcijas līdzekļi instrumentiem
Gigasept Instru AF, 2L
Gigasept Instru AF, 2L Koncentrāts, instrumentiem
Gigasept® Instru AF koncentrāts ir instrumentu dezinfekcijas un tīrīšanas līdzeklis ar patīkamu smaržu, kas nesatur aldehīdus. Pielietošana: Paredzēts visa veida termoizturīgo un termolabilo instrumentu manuālai un dezinficējošai priekšattīrīšanai (izņēmums &nd..
€ 43.00
Skatīt vairāk