Grozā 0 preces

Frēzes uzgaļi kutikulai

Kategorijas

Kārtot pēc: Cenas | Nosaukuma
Frēzes uzgalis Jaunums
Uzgalis manikīra frēzei, tievais
Uzgalis manikīra frēzei, tievais
Centrēts karbīda tievais manikīra frēzes uzgalis ar dimanta daliņu pārklājumu. Palīdz ideāli sagatavot nagu gar naga malu un kutikulu. Kā arī var izmantot tipšu pārējas novīlēšanai un akrigēla novīlēšanai gar kutikulu un sānu malām.  Izcelsmes valsts: Lietuva
€ 14.90
Skatīt vairāk
Frēzes uzgaļi Izpārdots
Uzgalis manikīra frēzei, pulēšanai
Uzgalis manikīra frēzei, pulēšanai Kutikulas apstrādei
Pulēšanas uzgali raksturo ļoti liela kravnesība un kalpošanas laiks. Silīcija uzgali raksturo smalkas dimanta daļiņas uz abrazīvā korpusa un ļauj veikt ātru nagu apstrādei. Drošs darbs pat grūti pieejamās kutikulu vietās. Piemērots: Kutikulas noņemšanai un nagu plāksnes t..
€ 10.90
Skatīt vairāk
Frēzes uzgaļi
Uzgalis manikīra frēzei, mazā muciņa
Uzgalis manikīra frēzei, mazā muciņa Kutikulas apstrādei
Sapfīrs ir "mīkstāks" nekā dimants un ideāli piemērots dabīgo nagu kopšanai, ādas sabiezējuma noņemšanai. Īpašības: Kutikulu tīrīšanai un ādas noņemšanai Dabīgo nagu apstrādei Piemērots profesionāļiem un iesācējiem Izcelsmes valsts: Vācija
€ 10.90
Skatīt vairāk
Frēzes uzgaļi
Uzgalis manikīra frēzei, lāse
Uzgalis manikīra frēzei, lāse Kutikulas apstrādei
Dimanta uzgalis ļauj higiēniski un ātri veikt ādas un nagu apstrādi. Liela izturība pie nepārtrauktas lietošanas. Drošs darbam sarežģītās kutikulu zonu vietās. Pareizi kopjot uzgali tiek garantēta ilgstoša ​​lietošana un augsta izturība. Dimanta uzgalim ir daudzpusīgs pie..
€ 10.90
Skatīt vairāk
Frēzes uzgaļi
Uzgalis manikīra frēzei, koniskais
Uzgalis manikīra frēzei, koniskais Kutikulas apstrādei
Ideāli piemērots efektīvai kutikulas noņemšanai, un to raksturo ļoti augsta izturība. Izmantojot šo frēzes uzgali ir jāpievērš uzmaniba, lai uz tā nenonāk akrila vai gēla atlikumi, kā rezultātā frēzes uzgalis var ātri sabojāties. Tomēr tas neietekmē kalpošanas laiku, bet ..
€ 12.90
Skatīt vairāk
Frēzes uzgaļi
Uzgalis manikīra frēzei, bumbiņa
Uzgalis manikīra frēzei, bumbiņa Kutikulas apstrādei
Safīrs ir "mīkstāks" nekā dimants un ideāli piemērots dabīgo nagu kopšanai un apstrādei, ādas sabiezējuma vai pēdu apstrādei. Īpašības: Kutikulu tīrīšanai Dabīgo nagu apstrādei, ādas noņemšanai Piemērots profesionāļiem un iesācējiem Piemērots jebkuras firmas frē..
€ 10.90
Skatīt vairāk
Uzgalis manikīra frēzei, adata
Uzgalis manikīra frēzei, adata
Uzgalis manikīra frēzei, adata Kutikulas apstrādei
Karbīda super-tievais manikīra frēzes uzgalis ar dimanta daļiņu parklājumu. Palīdz ideāli sagatavot dabīgo nagu gar naga malu un kutikulu.
€ 19.90
Skatīt vairāk