Grozā 0 preces

Frēzes uzgaļi

Kategorijas

Kārtot pēc: Cenas | Nosaukuma
Frēzes uzgaļi
Neilona birstīte
Neilona birstīte Frēžu uzgaļiem
Neilona frēžu uzgaļu tīrīšanas birstīti izmanto, lai notīrītu krāsu un gēla sasmalcinātos atlikumus no frēzes uzgaļa. Materiāls: neilons Izmēri: 5,5 * 2,0 cm Izcelsmes valsts: Vācija
€ 6.90
Skatīt vairāk
Frēzes uzgaļi
Uzgalis manikīra frēzei, nomaināmie
Uzgalis manikīra frēzei, nomaināmie Gēla/gēllakas noņemšanai
Emmi-Nail abrazīvo frēžu uzgaļu komplekts. Iepakojumā pieejami 9 abrazīvie frēžu uzgaļi. Abrazīvie uzgaļi ir pieejami 3 dažādu gritu izmēros. Smilšakmens abrazīvie materiāli ir ļoti piemēroti gēla vai akrila noņemšanai vai pūlēšanai. Komplektā ietilpst šādas gridi:  ..
€ 6.90
Skatīt vairāk
Frēzes uzgaļi Izpārdots
Uzgalis manikīra frēzei, pulēšanai
Uzgalis manikīra frēzei, pulēšanai Kutikulas apstrādei
Pulēšanas uzgali raksturo ļoti liela kravnesība un kalpošanas laiks. Silīcija uzgali raksturo smalkas dimanta daļiņas uz abrazīvā korpusa un ļauj veikt ātru nagu apstrādei. Drošs darbs pat grūti pieejamās kutikulu vietās. Piemērots: Kutikulas noņemšanai un nagu plāksnes t..
€ 10.90
Skatīt vairāk
Frēzes uzgaļi
Uzgalis manikīra frēzei, keramikas
Uzgalis manikīra frēzei, keramikas Gēla/gēllakas noņemšanai
Augstas kvalitātes keramiskais uzgalis. Ideāli piemērots iesācējiem un profesionāliem manikīra meistariem. Perfekts siltuma izkliedētājs. Piemērots gēllakas un gēla noņemšanai Derēs frēžu rokturiem ar izmēru 2.25mm Sastāvs: augstākās kvalitātes Keramika ar lielu nodilumizturību Nav jūtgs pret..
€ 23.90
Skatīt vairāk
Frēzes uzgaļi
Uzgalis manikīra frēzei, cietmetāla
Uzgalis manikīra frēzei, cietmetāla Akrila/gēla noņemšanai
Emmi- Nail cietmetāla frēzes uzgalis. Augstas kvalitātes uzgalis ar alumīnija nitrīta pārklājumu uzkarst maz, tāpēc ir patīkamāks lietošanā. Pielietojums: Mākslīgo nagu profilaksei Materiālu noņemšanai Ļoti izturīgs Sterilizējami un dezinficējami Izcelsmes valsts: Vācija
€ 23.90
Skatīt vairāk
Frēzes uzgaļi Iesakam
Uzgalis manikīra frēzei, bumbieris
Uzgalis manikīra frēzei, bumbieris Akrila/gēla noņemšanai
Emmi-Nail karbīda frēzes uzgalis „Rainbow” sērijas uzgalis Bumbieris (Rozā) Piemērots iesācējiem un pieredzējušiem meistariem. Glūda virsma nodrošina ļoti ērtu tīrīšanu. Karbīda uzgalis ir ideāli piemērots gellakas, gela vai akrila uzmodelēta naga noņemšanai. ..
€ 23.90
Skatīt vairāk
Frēzes uzgaļi
Uzgalis manikīra frēzei, mazā muciņa
Uzgalis manikīra frēzei, mazā muciņa Kutikulas apstrādei
Sapfīrs ir "mīkstāks" nekā dimants un ideāli piemērots dabīgo nagu kopšanai, ādas sabiezējuma noņemšanai. Īpašības: Kutikulu tīrīšanai un ādas noņemšanai Dabīgo nagu apstrādei Piemērots profesionāļiem un iesācējiem Izcelsmes valsts: Vācija
€ 10.90
Skatīt vairāk
Frēzes uzgaļi
Uzgalis manikīra frēzei, muca
Uzgalis manikīra frēzei, muca Akrila/gēla noņemšanai
Emmi-Nail karbīda frēzes uzgalis Muca ar noapaļoto galu. Uzgali raksturo ļoti augsta kravnesība un kalpošanas laiks. Noapaļotais gals nodrošina drošu darbu ar mākslīgu nagu. Uzgalis ir lieliski piemērots profesionālai izmantošanai, lai noņemtu gēla vai akrila materiālus a..
€ 23.90
Skatīt vairāk
Frēzes uzgaļi
Uzgalis manikīra frēzei, keramiskais
Uzgalis manikīra frēzei, keramiskais Gēla/gēllakas noņemšanai
Augstas kvalitātes keramiskais uzgalis. Ideāli piemērots iesācējiem un profesionāliem manikīra meistariem. Perfekts siltuma izkliedētājs. Piemērots gēllakas un gēla noņemšanai Derēs frēžu rokturiem ar izmēru 2.25mm Sastāvs: augstākās kvalitātes Keramika ar lielu nodilumizturību Nav jūtīgs pre..
€ 23.90
Skatīt vairāk
Frēzes uzgaļi
Uzgalis manikīra frēzei, koniskais
Uzgalis manikīra frēzei, koniskais Akrila/gēla noņemšanai
Emmi-Nails Karbīda frēzes uzalis „Rainbow” sērijas Koniskais (zelta) Piemērots iesācējiem un pieredzējušiem meistariem. Gludā virsma nodrošina ļoti labu putekļu noņemšanu un ērtu tīrīšanu. Karbīda uzgalis ir ideāli piemērots gellakas, gela vai akrila uzmodelēt..
€ 27.95
Skatīt vairāk
Frēzes uzgaļi
Uzgalis manikīra frēzei, lāse
Uzgalis manikīra frēzei, lāse Kutikulas apstrādei
Dimanta uzgalis ļauj higiēniski un ātri veikt ādas un nagu apstrādi. Liela izturība pie nepārtrauktas lietošanas. Drošs darbam sarežģītās kutikulu zonu vietās. Pareizi kopjot uzgali tiek garantēta ilgstoša ​​lietošana un augsta izturība. Dimanta uzgalim ir daudzpusīgs pie..
€ 10.90
Skatīt vairāk
Frēzes uzgaļi
Uzgalis manikīra frēzei, koniskais
Uzgalis manikīra frēzei, koniskais Kutikulas apstrādei
Ideāli piemērots efektīvai kutikulas noņemšanai, un to raksturo ļoti augsta izturība. Izmantojot šo frēzes uzgali ir jāpievērš uzmaniba, lai uz tā nenonāk akrila vai gēla atlikumi, kā rezultātā frēzes uzgalis var ātri sabojāties. Tomēr tas neietekmē kalpošanas laiku, bet ..
€ 12.90
Skatīt vairāk