Grozā 0 preces

Maskas

Kategorijas

Kārtot pēc: Cenas | Nosaukuma
Melnā sejas maska ar aktivēto ogli Black Clean
Melnā sejas maska ar aktivēto ogli Black Clean
Melnā sejas maska ar aktivēto ogli Black Clean BELITA
Sejas maska-plēve satur aktivēto melno ogli, kas veicina dziļāku sejas tīrīšanu, līdzeklis adsorbē un izvada netīrumus, toksīnus, liekos ādas taukus Maska veido vieglu melnu plēvi, kura efektīvi izvelk melno aizsērējumu no ādas, pateicoties speciālai formulai, maska-plēve sašaurina por..
€ 3.40
Skatīt vairāk
Maska-skrubis sejai - pulējošs Black Clean
Maska-skrubis sejai - pulējošs Black Clean
Maska-skrubis sejai - pulējošs Black Clean BELITA
Maska-skrubis adsorbē un izvada netīrumus un toksīnus, liekos ādas taukus, sašaurina poras un samazina melno punktiņu skaitu, uzlabo un izlīdzina ādas krāsu. Skrubējošās daļiņas noloba atmirušās šūnas, saudzīgi attīra seju. Nesausina ādu. Nezimantot pēc derīguma termiņa b..
€ 3.05
Skatīt vairāk
Maska-plēve Clean Skin Iesakām
Maska-plēve Clean Skin
Maska-plēve Clean Skin BELITA
Maskas-plēves antibakteriālais komplekss nobloķē iekaisumus un nomāc baktēriju vairošanos, kuri ir strutojošu elementu iemesls, novērš diskomforta sajūtu, veicina ātru iekaisušu plankumu sadzīšanu. Melnā ogle adsorbē tauku pārpalikumus, izvada toksīnus un netīrumus..
€ 2.85
Skatīt vairāk
Sejas maska-minūte dziļai attīrīšanai Zone Zone Stop Acne antibakteriāla
Sejas maska-minūte dziļai attīrīšanai Zone Zone Stop Acne - antibakteriāla
Sejas maska-minūte dziļai attīrīšanai Zone Zone Stop Acne - antibakteriāla BELITA
Pret pinnēm, melnajiem punktiņiem. Maska regulē tauku dziedzeru darbību, novērš netīrumus, dziļi attīra poras, novērš baktēriju attīstību, samazina lieko taukainību, nomierina un mitrina ādu. Lietošana: uzklāt masku uz tīras sejas ādas. Atstāt uz 1 min., pēc tam nomazgāt ar ūden..
€ 3.15
Skatīt vairāk
Želeja-skrubis-maska sejai Clean Skin Akcija
Želeja-skrubis-maska sejai Clean Skin
Želeja-skrubis-maska sejai Clean Skin BELITA
Daudzfunkcionāla līdzekļa formula – efektīvs risinājums cīņai ar problemātiskas ādas nepilnībām, kura iekļauj sevī želeju mazgāšanai, skrubi un masku. Aktīvo sastāvdaļu komplekss attīra poras un noņem melnos punktiņus, normalizē taukdziedzeru darbu, saudzīgi nopulē, uzlabo sejas krāsu. ..
€ 3.65
€ 4.20
Skatīt vairāk