Grozā 0 preces

Balzāmi / Maskas

Kategorijas

Kārtot pēc: Cenas | Nosaukuma
Balzāms matiem Mega-apjoms Lux Volume
Balzāms matiem Mega-apjoms Lux Volume
Balzāms matiem Mega-apjoms Lux Volume BELITA
Balzāms pastiprina šampūna iedarbību, piešķir noturīgu apjomu, pie tam nepārslogojot matus. Kondicionējošie polimēri piepaceļ matus pie saknēm, palīdzot viegli un ātri piešķirt matiem efektīvu apjomu uz ilgu laiku. Mati viegli ķemmējami, kļūst spīdīgi, samtaini. Lieto&sca..
€ 5.25
Skatīt vairāk
Balzāms matiem Lieliska kopšana 7 skaistuma eļļas Iesakām
Balzāms matiem Lieliska kopšana 7 skaistuma eļļas
Balzāms matiem Lieliska kopšana 7 skaistuma eļļas BELITA
Nodrošina dziļu matu barošanu un atjaunošanu no saknēm līdz pat galiņiem. Dāvā matiem samtainu mīkstumu un žīlbinošu spīdumu.  Iekļūst ,mata kutikulā, samazinot lūšanu, aizlodē sašķeltos galiņus, uzlabo ķemmēšanu. Īpašā formula nepadara ma..
€ 4.85
Skatīt vairāk
BB balzāms - Perfekti mati pārveidošanās matu lieliskajam skaistumam
BB balzāms - Perfekti mati pārveidošanās matu lieliskajam skaistumam
BB balzāms - Perfekti mati pārveidošanās matu lieliskajam skaistumam BELITA
BB balzāms lieliski papildina šampūna iedarbību un pilnveido matus.  Aktīvo komponentu komplekss ļauj iegūt 12 efektus: 1.Momentālu matu struktūras izlīdzināšanu 2. Matu nostiprināšanu 3.Matu augšanas simulēšanu  4. Matu un galvas ādas mitrināšanu ..
€ 3.95
Skatīt vairāk
Balzams-kondicionieris matiem Q10 Izpārdots
Balzams-kondicionieris matiem Q10
Balzams-kondicionieris matiem Q10 BELITA
Balzams-kondicionieris nodrošina lūstošu un novājinātu matu  pilnvērtīgu kopšanu. Aktīvo sastāvdaļu komplekss aktīvi baro matus un galvas ādu; atjauno matu struktūru, stimulē keratīna izstrādi, nostiprina matus no saknēm līdz galiņiem; atvieglo ķemmēšanu un ieveido&s..
€ 4.70
€ 5.25
Skatīt vairāk
Maska matiem  HydRose Deluxe Akcija
Maska matiem  HydRose Deluxe
Maska matiem  HydRose Deluxe BELITA
Maska kopj bojātus, novājinātus un blāvus matus, atgriež zīdainumu, spīdumu un koptu izskatu. Aktīvo sastāvdaļu komplekss intensīvi baro matus un galvas ādu; nostiprina saknes, paaugstina matu tvirtumu un izturību; atgriež enerģiju pat visbojātākām lokām; piešķir matiem spīdumu un mirdzumu. L..
€ 4.76
€ 5.95
Skatīt vairāk
Maska matiem Šoka terapija
Maska matiem Šoka terapija
Maska matiem Šoka terapija BELITA
Maska nodrošina piesātinātu, intensīvu kopšanu, nostiprina iekšējo matriksu, piešķir matiem papildus blīvumu un tvirtumu, izlīdzina kutikulu, piešķir matiem gludumu un briljanta spīdumu. Maska – programmas PLEX THERAPY trešais etaps un paredzēta seruma..
€ 5.85
Skatīt vairāk
Maska matiem Fruit Therapy 3 in 1 Mango un avokado eļļa
Maska matiem Fruit Therapy 3 in 1 Mango un avokado eļļa
Maska matiem Fruit Therapy 3 in 1 Mango un avokado eļļa BELITA
Maska paredzēta blāviem un krāsotiem matiem. Pasargā krāsu līdz 10 nedēļām, atjauno un pastiprina spīdumu; atvieglo ķemmēšanu. 3 lietošanas veidi: 1.kā balzamu – uzklājiet uz izmazgātiem matiem 1-2 cm no saknēm, rūpīgi nomazgājiet matus 2.kā masku – uzklājiet uz izmazgātiem..
€ 4.75
Skatīt vairāk
Balzams matiem Brilliance Crystals
Balzams matiem Brilliance Crystals
Balzams matiem Brilliance Crystals BELITA
Balzama piesātinātas formulas pamatā – šķidro kristālu laminējošā tehnoloģija, kura ātri un dziļi atjauno bojāto matu struktūru un piepilda tos ar briljanta spīdumu. Vērtīgie briljantu mikrokristāli kopā ar pro-keramīdiem intensīvi iedarbojas uz visiem matu slāņiem. Papildus īpa&..
€ 5.60
Skatīt vairāk
Balzāms matiem Augšana un spēks
Balzāms matiem Augšana un spēks
Balzāms matiem Augšana un spēks BELITA
Balzāms nostiprina matus un aktivizē to augšanu. Tā piesātinātā formula nodrošina pilnvērtīgu matu   barošanu no saknēm līdz galiņiem un atvieglo ķemmēšanu. Pēc balzāma lietošanas mati piepildās ar spēku, izskatās veselīgi un kopti. Aktīvās sastāvdaļ..
€ 4.85
Skatīt vairāk
Balzams-butter matiem Aloe 97%
Balzams-butter matiem Aloe 97%
Balzams-butter matiem Aloe 97% BELITA
Piesātināts, maksimāli barojošais balzams-sviests, pateicoties tā ārkārtīgi efektīvajam sastāvdaļu sastāvam, nodrošina dziļu mitrināšanu, barošanu un atjaunošanu matiem, kuri ir bojāti ķīmisku, termisku, laika apstākļu un citas nelabvēlīgas ietekmes rezultātā. Liet..
€ 4.25
Skatīt vairāk