Grozā 0 preces

Šampūni

Kategorijas

Kārtot pēc: Cenas | Nosaukuma
Šampūns matiem Brilliance Crystals
Šampūns matiem Brilliance Crystals
Šampūns matiem Brilliance Crystals BELITA
Šampūns kārtīgi attīra galvas ādu un matus, dāvā gludumu un spoguļspīdumu nogurušiem un bojātiem matiem. Šķidro kristālu tehnoloģija ar briljantu mikrodaļiņām veido plānu mirdzošu plēvi, kura baro un mitrina, izlīdzina nelīdzenumus, nodrošina matu laminēšana..
€ 4.85
Skatīt vairāk
Šampūns-krēms Kumiss BELITA Akcija
Šampūns-krēms Kumiss
Šampūns-krēms Kumiss BELITA
Ar dabīgu kondicionieri un skābpiena baktērijām. Šampūns-krēms maigi mazgā matus, normalizē galvas ādas pH līmeni, baro un stiprina matu saknes. Lietošana: nelielu daudzumu šampūna-krēma uzklāt uz slapjiem matiem, saputot, izmazgāt ar ūdeni. Izcelsmes valsts: Baltkrievija
€ 1.99
€ 2.50
Skatīt vairāk
Augšana un spēks šampūns matiem Izpārdots
Šampūns matiem Augšana un spēks
Šampūns matiem Augšana un spēks BELITA
Šampūns, kurš stimulē matu augšanu, izstrādāts “gulošu” matu sīpolu aktivizācijai un stipru matu augšanai.Šampūns tonizē galvas ādu un piešķir matiem papildus enerģiju, nostiprina saknes un rūpējas par matu skaistumu un veselību. Lietojiet..
€ 5.25
Skatīt vairāk
Aloe 97%. Šampūns-eliksīrs sausiem, lūstošiem un blāviem matiem
Šampūns-eliksīrs Aloe 97% - sausiem, lūstošiem un blāviem matiem
Šampūns-eliksīrs Aloe 97% - sausiem, lūstošiem un blāviem matiem BELITA
Šampūna formula organiski apvieno šampūna efektīvās attīrošās īpašības un mitrinošā eliksīra dziļo iedarbību, lai vienlaikus nodrošinātu perfektu tīrību un intensīvu kopšanu matiem, kuriem ir nosliece uz sausumu, trauslumu un blāvumu. Lietošana..
€ 5.15
Skatīt vairāk