Grozā 0 preces

Vitrāžas

Kārtot pēc: Cenas | Nosaukuma
Blue, 5ml
Blue, 5ml
Blue, 5ml Vitrāžas gēls
Vidējās viskozitātes caurspīdīgs ar zilu nokrāsu vitrāžas gēls. Piemērots dažādu dizainu veidošanai, tādu kā 3D vai akvārija dizainiem. Ļoti iespaidīgi izskatās jebkura tipa spīdumi pārklāti ar vitrāžas gēlu. Sacietēšanas laiks: LED- 5 sek. UV- 120 sek. Tilpums: 5ml Izcelsmes vals..
€ 7.90
Skatīt vairāk
Green, 5ml
Green, 5ml
Green, 5ml Vitrāžas gēls
Vidējās viskozitātes caurspīdīgs ar zaļu nokrāsu vitrāžas gēls. Piemērots dažādu dizainu veidošanai, tādu kā 3D vai akvārija dizainiem. Ļoti iespaidīgi izskatās jebkura tipa spīdumi pārklāti ar vitrāžas gēlu. Sacietēšanas laiks: LED- 5 sek. UV- 120 sek. Tilpums: 5ml Izcelsmes vals..
€ 7.90
Skatīt vairāk
Pink, 5ml
Pink, 5ml
Pink, 5ml Vitrāžas gēls
Vidējās viskozitātes caurspīdīgs ar rozā nokrāsu vitrāžas gēls. Piemērots dažādu dizainu veidošanai, tādu kā 3D vai akvārija dizainiem. Ļoti iespaidīgi izskatās jebkura tipa spīdumi pārklāti ar vitrāžas gēlu. Sacietēšanas laiks: LED- 5 sek. UV- 120 sek. Tilpums: 5ml Izcelsmes vals..
€ 7.90
Skatīt vairāk
Violett, 5ml
Violett, 5ml
Violett, 5ml Vitrāžas gēls
Vidējās viskozitātes caurspīdīgs ar violetu nokrāsu vitrāžas gēls. Piemērots dažādu dizainu veidošanai, tādu kā 3D vai akvārija dizainiem. Ļoti iespaidīgi izskatās jebkura tipa spīdumi pārklāti ar vitrāžas gēlu. Sacietēšanas laiks: LED- 5 sek. UV- 120 sek. Tilpums: 5ml Izcelsmes valsts..
€ 7.90
Skatīt vairāk