Grozā 0 preces

High Speed sērija

Kārtot pēc: Cenas | Nosaukuma
Testa komplekti Iesakam
Testa komplekts
Testa komplekts High Speed
High Speed sērijas testa komplekts. Vēlies iepazīties tuvāk ar šo sēriju? Izmēģini šo testa komplektu. Polerimizācijas laiks: LED ierīcē 30 sek. UV ierīcē 60 sek. Iepakojumā 6gb. pa 5 ml: LED High-Speed Bāzes Gēls 5ml LED High-Speed Modelēšanas gēls, caurspīdīgs 5ml LED High-Spe..
€ 29.90
€ 41.40
Skatīt vairāk
Bāzes pārklājums
Bāzes pārklājums
Bāzes pārklājums High Speed
Viegli iesmērējiet bāzes gēlu dabīgajā nagā un ielieciet lampā. Šīs gēls ir zemas viskozitātes un to ir jāuzklāj ļoti plānā kārtā. Padoms: problemātiskiem nagiem iesākam palielināt polimerizācijas laiku. Padoms: Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi LED gēli optimāli sacietē pie 410 nanometriem. Mēs ie..
€ 6.90
Skatīt vairāk
Modelēšanas gēls
Modelēšanas gēls
Modelēšanas gēls High Speed
Caurspīdīgais modelēšanas gēls vidējās konsistences. Kopā ar bāzes gēlu no High Speed sērijas tas nodrošina optimālu saķeri, īpaši problemātiskiem nagiem. Lai sacietēšanas laikā neizdalītos siltums, ir ieteicams uzklāt šo gēlu vairākās kārtās. Padoms: Lūdzu, ņemiet..
€ 6.90
Skatīt vairāk
Vienfāzes modelēšanas gēls
Vienfāzes modelēšanas gēls
Vienfāzes modelēšanas gēls High Speed
Vienfāzes, caurspīdīgais modelēšanas gēls vidējās konsistences. Šīs gēls ir 3 in 1, ko var izmantot gruntēšanai, modelēšanai un kā topa parklājumu. Neliela zilgana nokrāsa novērš naga dzeltenumu. Adhēzijas problēmu gadījumā mēs iesākam palielināt polimerizācijas la..
€ 6.90
Skatīt vairāk
Kamuflāžas gēls Fiber Milky Rose
Kamuflāžas gēls Fiber Milky Rose
Kamuflāžas gēls Fiber Milky Rose High speed
Pienaini rozā augstas viskozitātes un augsti pigmentēts kamuflāžas gēls, kā sastāvā ir mikroskopiskās stikla šķiedras ir īpaši stingrs un labi piemērots gariem vai problemātiskiem nagiem. Šīs kamuflāžas gēls var tikt izmantots gan kā naga plātnes vizuālai pagarināšanai, g..
€ 6.90
Skatīt vairāk
Kamuflāžas gēls Soft Beige, 5 ml
Kamuflāžas gēls Soft Beige, 5 ml
Kamuflāžas gēls Soft Beige, 5 ml High Speed
Gaiši brūnā krāsā, augstas viskozitātes un augsti pigmentēts kamuflāžas gēls. Šīs kamuflāžas gēls var tikt izmantots tikai naga plātnes vizuālai pagarināšanai. Ieteicamais uzklāšanas veids: plānā kārtā. Problemātiskiem nagiem mēs iesākam palielināt poliremizācijas laiku. ..
€ 6.90
Skatīt vairāk
Kamuflāžas gēls Rose, 5 ml
Kamuflāžas gēls Rose, 5 ml
Kamuflāžas gēls Rose, 5 ml High Speed
Tumši rozā augstas viskozitātes un augsti pigmentēts kamuflāžas gēls, kā sastāvā ir mikroskopiskās stikla šķiedras ir īpaši stingrs un labi piemērots gariem vai problemātiskiem nagiem. Šīs kamuflāžas gēls var tikt izmantots gan kā naga plātnes vizuālai pagarināšana..
€ 6.90
Skatīt vairāk
Franču gēls White, 5 ml
Franču gēls White, 5 ml
Franču gēls White, 5 ml High Speed
Vidējās viskozitātes sniega baltais gēls franču dizainam. Šīs ekskluzīvais baltais tonis ir augsti pigmentēts un izcels jūsu manikīru. Polimerizācijas laiks: UV: 60 sek., LED: 30 sek. Padoms: Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi LED gēli optimāli sacietē pie 410 nanometriem. Mēs iesakām izmantot Emmi-..
€ 6.90
Skatīt vairāk
Franču gēls Milky White, 5 ml
Franču gēls Milky White, 5 ml
Franču gēls Milky White, 5 ml High Speed
Vidējās viskozitātes ar pienaini baltu nokrāsu gēls franču dizainam. Pienaini balta nokrāsa piešķir nagam dabisku, neuzkrītošu izskatu. Polimerizācijas laiks: UV: 60 sek., LED: 30 sek. Padoms: Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi LED gēli optimāli sacietē pie 410 nanometriem. Mēs iesakām izmant..
€ 6.90
Skatīt vairāk