Grozā 0 preces

Par mums

Mūsu stāsts!

EMAG ir pasaules mēroga UV/LED lampu, sterilizācijas/dezinfekcijas iekārtu un ķīmisko dezinfekcijas vielu ražotājs, kas 2019. gadā svin savu 20. gadadienu. Šī uzņēmuma ražotās iekārtas izmanto ne tikai skaistumkopšanā, bet arī medicīnā (stomatoloģijā, oftalmologijā) un citās nozarēs. Uzņēmumu dibinājis Bülent Emekci 1999. gadā. Uzņēmuma darbība sākās ar gaismas sacietēšanas un ultraskaņas iekārtu izstrādi. 2004. gadā tika pievienota jauna, skaistumkopšanas speciālistiem aktuāla nodaļa - Emmi-Nail.

Emmi-Nail ir vācu ražotājfirmas EMAG meitas uzņēmums, kas jau 15 gadus ražo un piedāvā iegādāties augstas kvalitātes materiālus un aprīkojumu nagu kopšanas pakalpojumu sniedzējiem. Produktu klāstā ir dažādu dizainu un specifiku UV gēli, kā arī augsto tehnoloģiju ultravioleto staru cietināšanas ierīces profesionālai lietošanai. Produkta klāstu papildina šķidrumi, lakas un otas visdažādākajos variantos, kas piemēroti dažādu dizainu veidošanai. 

Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Vācijas priekšpilsētā Mörfelden-Walldorf, netālu no Frankfurtes lidostas. Emmi-Nail uzņēmuma filiāles atrodas Francijā, Šveicē un Beniluksa valstīs. EMAG pieder vairāk nekā 20 patentu, un uzņēmums ir sertificēts saskaņā ar starptautiskiem standartiem DIN EN ISO 9001-2008. 

Emmi-Nail uzņēmuma produktu priekšrocības un nevainojamo kvalitāti jau ir novērtējušas daudzas Eiropas valstis. Tagad ir pienācis mūsu laiks novērtēt produkcijas kvalitāti šeit - Latvijā.

Uzņēmuma Emmi-Nail Latvijas filiāle ir uzsākusi savu darbību 2019.gadā un tās dibinātāja ir Valerija Getta, kura ir vienīgā Emmi-Nail pārstāve Baltijas valstīs. Uzņēmuma darbība tiek balstīta galvenokārt uz Emmi-Nail produktu izplatīšanu un pārdošanu gan internetveikalā, gan klatienē, kur iespējams ne tikai iegādāties kvalitatīvus produktus, bet arī saņemt vērtīgus padomus šo produktu pareizai pielietošanai. Kvalitatīvu apkalpošanu un individuālo pieeju katram klientam nodrošina kvalificēts uzņēmuma personāls. 

Kvalitāte nevar nemaksāt neko! Uzņēmums vienmēr attīstās, iegulda laiku un līdzekļus, lai panāktu vislabāko produktu kvalitāti. Kā rezultātā mēs ar lepnumu varam apgalvot, ka Emmi-Nail preces atbilst augstākās kvalitātes standartiem. Tāpēc mēs uzņemamies atbildību un nodrošinām visām savām precēm garantijas periodu - 14 dienas. Ja šī perioda laikā precei tiek konstatētas kādas nepilnības, pircējs ir droši aicināts kontaktēties ar pārdošanas daļas konsultantiem, lai novērstu radušās problēmas. Elektroprecēm mēs nodrošinām īpašus garantijas nosacījumus un garantijas apkalpošanas periodu līdz pat diviem gadiem.

Mūsu Emmi-Nail komanda ir vienmēr atsaucīga un gatava Jums palīdzēt un atbildēt uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem, kuri ir saistīti ar mūsu nozari! Lai saņemtu palīdzību vai konsultāciju, lūdzu dodaties uz sadaļu KONTAKTI un mēs ar prieku Jums palīdzēsim!

 

Vienmēr Jums līdzās!

Jūsu Emmi-Nail!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Emmi-Nail Latvijas filiāles vadītāja - Valerija Getta

 

 

 

 

Nepieciešama Palīdzība?

Mūsu partneri