Grozā 0 preces

Nagu kopšana

Pie mums Jūs varat ne tikai iepirkties, bet arī jauki un lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku, sakopjot savas rociņas un kājas. Studijā darbojas kvalificēti, ar darba pieredzi nagu kopšanas speciālisti, kuri piedāvā dažādus nagu kopšanas pakalpojumus. Galvenokārt meistari orientējas uz estētisko manikīru - gēla nagu pieaudzēšanu vai gēllakas manikīru vai pedikīru. 

Viss klientu ērtībai!

Pie mums klients vienmēr tiek sagaidīts ar svaigu kafiju un uzkodām! Kamēr meistars dara savu darbu, klients atpūšas un malko gardu kafiju pie sirsnīgām sarunām! Klientu ērtībai tika pārdomāta arī norēķinu sistēma! Mēs esam viena no nedaudzajām studijām, kur par pakalpojumiem ir iespējams norēķināties ar maksājuma karti: VISA, MASTER CARD, MAESTRO.

 
 
 

 

Pie mums jūs esat drošībā!

Liela uzmanība tiek pievērsta studijas higiēnas normām! Visas meistares ir izgājušas obligātās apmācības un stingri ievēro minimālās higiēnas prasības saskaņā ar MK noteikumiem! Katram klientam tiek piešķirta sava - individuālā nagu vīle, kura ir indentificēta un glabājas putekļiem un netīrumiem nepieejamā vietā! Visi pārējie manikīra piederumi iziet dezinfekcijas un sterilizācijas posmus, par ko tiek veiktas atzīmes speciālā stingras uzskaites žurnālā! Kā arī katram klientam tiek ieviesta “klienta kartīte”, kurā tiek ievadīta svarīga informācija par klienta nagu stāvokli un materiāliem, kuri tika lietoti tieši šīm cilvēkam! Šī procedūra ir nepieciešama, lai novērstu alerģijas vai citas organisma reakcijas!