Grozā 0 preces

Kursu datumi

Franču manikīrs ar akrigēlu (8 stundas)
09:00, 17.Novembris - 17:00, 17.Novembris
Emmi-Nail, Rīgas iela 129, Jēkabpils

Franču manikīrs ar akrigēlu (8 stundas)

Kvalifikācijas celšanas kurss

Vienas dienas seminārs, paredzēts praktizējošiem manikīra meistariem.

Semināru vada:                Valerija Getta (nagu kopšanas specialists)

Akrigēlus raksturo to īpaša formula, kurā gēls un akrīls ir savstārpēji apvienoti.  Akrigēlam ir ļoti laba saķere ar dabīgo nagu, kas padara manikīru par super izturīgu, pat ja nagi ir uzmodelēti ļoti plāni. Tas varētu būt lielisks risinājums klientēm ar adhēzijas problēmām, kuru rezultātā UV gēls atslāņojas no naga plātnes. Tieši šo īpašību dēļ arvien vairāk meistaru aizvieto UV gēlu ar akrigēlu. Turklāt ar akrigēlu ir pavisam noteikti viegli strādāt, jo tas ir ļoti stabils un nenotek darba gaitā, kas ļauj uzmodelēt uzreiz vairākus nagus un to ir tikpat viegli novīlēt kā UV gēlu.

Vēlies iemācīties strādāt un uzzināt visas nianses darbā ar akrigēlu?

Nāc un mēs iemācīsim tevi izveidot ideālu franci ar akrigēlu! Ar akrigēlu franču manikīrs sanāks īpaši skaists un smaida līnija būs ideāli taisna.


Jūs saņemsiet sertifikātu par piedalīšanos šajā seminārā. Sertifikāfu ir iespējams dabūt gan latviešu, gan angļu valodās.

Semināra laikā materiālus nodrošina skola!

 

 

SEMINĀRA cena: 45 €

Ne vēlāk kā 2 nedēļas pirms apmācību sākuma datuma ir jāiemaksā depozīts 20€ apmērā. Atcelt dalību kursos ir iespējams ne vēlāk kā 5 dienas pirms apmācību sākuma. Pretējā gadījumā depozīts netiks atgriezts.