Grozā 0 preces

UV/LED lampas. Kur iegādāties?

UV/LED lampas. Kur iegādāties?

UV vai LED lampa ir viens no vissvarīgākajiem piederumiem manikīra meistaram, strādājot ar gēliem vai gēllakām, jo bez tās UV/LED pārklājumu nevar sakaltēt. Mūsdienās 80% manikīra meistares jau ir pārgājušas strādāt uz ekonomiskajām LED /UV lampām. Bet tā nav vienīgā LED/UV lampu labā īpašība. Jaunās LED /UV lampas ļauj meistaram strādāt ātrāk, jo lielākā daļa pārklājumu polimerizējas jau pēc 30 sekundēm. Kā rezultātā meistars var strādāt ātrāk un pieņemt dienā vairāk klientu un arī klientam vairs nav tik ilgi jāsēž krēslā. Tas sava ziņā gan atvieglo darbu meistaram, gan iepriecina klientu.

Katrs meistars izvēlas sev piemērotāku sacietēšanas ierīci. Aptuveni 45% manikīra meistaru Latvijā strādā ar LED/UV lampām, kas ir iegādātas no Ķīnas. Droši vien radīsies jautājums, kas tur slikts? Cena ir daudz zemāka nekā Latvijā un darbā nekādu neatbilstību nevar ievērot. Kā arī Latvijas veikalos var iegādāties tādas pašas lampas, kas nāk no Ķīnas ar lielu uzcenojumu. Kāpēc tad būtu pārmaksāt? Bet vai esat apdomājušās kas “Lācītim” ir vēderā? Vai kādreiz esat aizdomājušās, vai lampām, kas ir nākušas no Ķīnas ir kalibrētas diodes? Vai lampām ir patiešām 48W kā ir rakstīts uz iepakojuma? Droši vien ka nē, pārsvarā meistares domā, ka galvenais, lai lampa sacietē gēlu vai gēllaku.

Nekalibrētas LED/UV lampu diodes savā ziņā ir bīstamas, jo šādos gadījumos netiek kontrolēts diožu starojums. Kā zināms UV starojumi lielos apmēros var izraisīt melanomu, jeb ādas vēzi. No personīgas pieredzes: ir bijis gadījums, kad uz LED lampas tika minēts tās stiprums: 82W, bet diemžēl lampā nenotika polimerizācijas process gēllakas bāzei stresa zonas punktā, kā rezultātā gēllakas pārklājums nenoturējās ilgi. Mūsu klientes nav tikai mājsaimnieces un papildus mājas darbiem lielākai daļai ir arī algots darbs, kur nagi tiek pakļauti ikdienas izaicinājumiem. Tāpēc mēs nevaram ekonomēt naudu uz mūsu klientu rēķina un iegadāties nezināmas izcelsmes vissvarīgāko mūsu darba sastāvdaļu – polimerizācijas ierīci. Kā arī neticiet visam, ko redzat uz iepakojuma, ja tikai neesat pārliecināts par šīs lietas/ierīces īsto izcelsmes vietu.

Emmi-Nail LED/UV lampas tiek sakomplektētas Vācijā. Uz iepakojuma ir norādīta vieta un adrese. Kā zināms vāciešiem ir ļoti svarīga kvalitāte. Pirms laišanas tirgū jauno lampu sēriju diodi tiek nokalibrēti attiecīgi vatiem un Emmi-Nail gēliem. Neliels noslēpumiņš: visslabākā gēlu un LED/UV lampu kombinācija tiek panākta izmantojot vienas un tās pašas ražotājfirmas gēlus ar attiecīgas firmas ražoto LED/UV lampu.

Pie oficiāla Emmi-Nail pārstāvja Latvijā jūs saņemsiet 2 gadu garantiju sacietēšanas ierīcēm, ko nodrošina pats ražotājs un instrukciju latviešu valodā.

Mana personīgā pieredze ir sastīta tieši ar Emmi-Nail Galaxy UV/LED lampu. Iepriekš strādāju ar SUN/UV lampu ko iegādājos no Ķīnas. Cena Ķīnas lampai ir bijusi 15 eiro + 3 eiro par piegādi. Lampai ir bijis 82w, darbojās labi, bet klientēm tā radīja ļoti nepatīkamas sajūtas, jo izdalīja ļoti daudz siltuma polimerizācijas laikā. Pēc kāda laika (1/2 mēneša intensīvas izmantošanas) lampai sāka izdegt diodes. Rezultātā nācās izmest lampu un pasūtīt jaunu UV/LED lampu par to pašu cenu. Pēc 2 mēnešu intensīva darba nācās nomainīt lampu vēlreiz. Tādu apli es turpināju 7 mēnešus, līdz sāku izmantot Emmi-Nail lampas. Kopumā tika nomainīti 4 pāri lampu (strādāju tā, lai katrai rokai bija sava lapa) 7 mēnešu laikā. Pa šo laiku esmu iztērējusi vairāk nekā 100 eiro lampu nemitīgai nomaiņai. Kaut gan par šo naudu varēju iegādāties kvalitatīvu LED/UV lampu un strādāt cepuri kuldama, bet nē, man naudas bija žēl. Ja es satiktu agrāko sevi, es teiktu: “Nopērc normālu lampu un viss būs kārtībā!”  

Tiklīdz sāku strādāt ar Galaxy lampām manas šaubas izgaisa. Emmi-Nail lampās klientēm vairs nav tik lielas diskomforta sajūtas. Bet pats galvenais  tomēr ir tas, ka es ar šīm lampām esmu sastrādājusies un nekad nemainītu tās pret kādām citām. Man vairs nav tādu problēmu kā gēllakas saraušanās darba gaitā. Kā arī, ja tomēr jūtīgām klientēm rodas neliela dedzinoša sajūta, šīm lampām ir iespēja ieslēgt saudzīgu režīmu, kura laikā diodes strādā uz pusslodzi un pārtrauc naga dedzinošo sajūtu. Gan es esmu laimīga, gan klientes apmierinātas. 

Vienmēr ir iespēja izvēlēties starp cenu un kvalitāti. Bet tagad es esmu pārliecināta, ka labāk ir iegādāties kvalitatīvu lampu par saprātīgu cenu, nekā mocīties ar lētajām lampām no Ķīnas.

Autors: Stulpiņa Z.