Grozā 0 preces

Karstā gaisa sterilizators. Kapēc maksāt vairāk?

Karstā gaisa sterilizators. Kāpēc maksāt vairāk?

Ikviens no mums kaut reizi ir uzdevis sev šo jautājumu. Nav svarīgi, par ko tieši iet runa. Ikviens vēlas ietaupīt. It īpaši, kad runa iet  par iespēju nopelnīt. Tieši šādos gadījumos rodas jautājums, vai ir vērts pārmaksāt? Teikšu godīgi, ir vērts!

No sākuma noskaidrosim, kas ir karstā gaisa sterilizators un kam tas ir vajadzīgs. Karstā gaisa sterilizators ir medicīnisko vai kosmētisko instrumentu sterilizēšanas ierīce. Ar augstas temperatūras iedarbību ierīce iznīcina visu mikrofloru, tādējādi padarot drošus un sagatavojot darbam metāliskos instrumentus. Bet vai šīs process nesabojās manus instrumentus? Šo jautājumu bieži vien mēs dzirdam no klientiem, kuri vēlas iegādāties sterilizatoru, bet baidās sabojāt savus instrumentus, kuri lielākoties tiek iegādāti par lielām naudām. Vai būtu apdomīgi iegādāties kvalitatīvus instrumentus un pēc tam sabojāt tos lētajā sterilizatorā? Tieši tāpēc iegādājoties karstā gaisa sterilizatoru ir jāpievērš liela uzmanība sterilizatora uzbūvei un cenai, jo kvalitātīvs sterilizators nevar maksāt lēti. Kvalitatīvajā karstā gaisa sterilizatorā ir jābūt ne tikai sildīšanas elementam, bet arī ventilatoram, kas nodrošina vienmērīgu karstā gaisa plūsmu. Pateicoties šai tehnoloģijai metāliskie instrumenti nesadegs un varēs nokalpot jums ilgu mūžu. Iegādājoties lētos sterilizatorus no nezināma ražotāja, jūs riskējat ne tikai sabojāt savus instrumentus, bet arī nepanākt to sterilizācijas efektu, kas ir tik ļoti svarīgs un nepieciešams darbam. Nemaz nerunājot par garantiju jūsu lētajam sterilizatoram. Kā rada pieredze, Ķīnā ražotus sterilizatorus ir ļoti grūti atgriezt atpakaļ vai nodot garantijas apkopei. Turklāt parasti garantija šādām precēm Latvijā tiek dota ne vairāk kā 6 mēnešus. Iemēsls tik īsajam garantijas laikam ir tas, ka parasti 6 mēnešu laikā ar ierīci nekas nenotiek. Pie intensīvas lietošanas, lēti sterilizatori parasti nokalpos šos garantijas mēnešus, bet pēc tam parādās dažādas problēmas. Atgriezt preci vairs nav iespējams, kaut arī tā nebija nemaz tik lēta. Vidējā cena Latvijā ir ap 200€. Protams, daudzi teiks, ka sterilizatoru var iegādāties arī Aliexpress platformā, bet tur ar garantiju ir pavisam švaki. Turklāt vai jums būs velme sūtīt preci atpakaļ (parasti par saviem līdzekļiem) un mēnešiem ilgi gaidīt jaunu preci atpakaļ? Tieši tāpēc es parasti izvēlos pārbaudītus un zināmus ražotājus un to oficiālus pārstāvjus Latvijā.

EMAG sterilizators ir ražots Vācijā un iegādājoties to pie oficiāla pārstāvja Latvijā, ierīcei ir spēkā 2 gadu garantija, ko nodrošina pats ražotājs. Bojātu ierīci mēs nosūtam ražotājam uz garantijas apkopi. Ja ierīci nav iespējams salabot, mūsu klienti saņem vietā jaunu. Transportēšanas izdevumus parasti sedz pārdevējs, ja tikai ierīces bojājums nav radies pircēja rīcības dēļ.

EMAG sterilizatoram ir ne tikai sildīšanas elements, bet arī ventilators, kas nodrošina vienmērīgu karstā gaisa plūsmu. Temperatūru ir iespējams noregulēt līdz pat 200 grādiem un iestatīt taimeri līdz pat 120 minūtēm. Iekšējā sterilizatora ietilpība ir līdz pat 4 maisiņiem, bet ieteicams tomēr novietot vienlaikus 2 maisiņus, divos līmeņos.

Izvēlāties elektroierīces apdomīgi un dažreiz, piemaksājot nieka 50€ jūs saņemsiet kvalitatīvu preci un nozīmīgi atvieglosiet sev dzīvi! Tāpēc dažreiz tomēr ir vērts maksāt vairāk!

Autors: Getta V.